Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

yılın ilk karı ankara

aragorn

Bordo Bereli
yaklaşık yarım saat süren yoldan sonra bu fotoğrafları çekebildim ve yılın ilk karına ayak basmış oldum :D

mailto:/img503/3476/cihan093xz5.jpg
cihan094dy6.jpg

mailto:/img530/1576/cihan106rm7.jpg
cihan105vr7.jpg

cok güzel bir mekanmış doga cok güzel kar cok güzel RABBİM ne güzel yaratmış, bizim burdaki kavaklık parkına benziyo oralarr...buarada objektifinden cektiğin resim süpermiş yenilerini bekleriz:)

Yarım saatte o kadar kar mı?Bizde yarım saat kar yağarsa karın yağıp yağmamış olduğu belli olmuyor...(İstanbul)Ne güzel fotoğraflar , biz daha bir ay daha bekleriz gibime geliyor.Darısı başımıza.:)

yeni bi kaç fotoğraf daha..

mailto:/img148/2998/cihan119wv9.jpg
mailto:/img148/207/cihan126eb2.jpg

duygu' Alıntı:
sen fotografçılığa bayaa merak sarmışsın yaa:)

aynı şeyleri bende söyledim duygu abla aynen katılıyorum :D cihan abi süpersin ya süper fotolarr bayıldım valla :p ahh ahh memleketim iştee özledim valla ankaradaki kar havasınıı :rolleyes:

!YoShYm!' Alıntı:
duygu' Alıntı:
sen fotografçılığa bayaa merak sarmışsın yaa:)

aynı şeyleri bende söyledim duygu abla aynen katılıyorum :D cihan abi süpersin ya süper fotolarr bayıldım valla :p ahh ahh memleketim iştee özledim valla ankaradaki kar havasınıı :rolleyes:

başına iş açacak Allah korusun birde marifetmiş gibi ne zorluklarla çekiyorum diyor:)

Ankara'da kar yağışını özledim inanın. Bayramda düşen bir iki tane bile beni çok mutlu etti. Şöyle lapa lapa yağsa kar, yollar kapansa, okullar tatil olsa diyorum ama bu ekonomik krizde doğal gaz alamayan kömürü olmayan yurdum insanlarını düşününce bu zevkimden vaz geçiyorum. Ama kar yağmayınca artan salgın hastalıklar, susuz yazlar geliyor aklıma ironik bir durum vesselam.

Geri