Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

ZEYTİN ve REÇEL

zeytin7

Yeni Üye
Bunlarda benm kapluşlarım Zeytin ve Reçel.Kendileriyle 6 senedir beraberiz.Kendileri söz dinler ,isimlerini söylenince döner bakarlar.evde özgürce istedikleri gibi gezerler hatta elimde uyurlar bile.Ama artık çok büyüdüler eski minik hallerinden eser kalmadı.Ama onları çok seviorum.Zeytin 14 cm Reçel 15 cm kadar oldu.Bugün evleri kırıldı yenisini yapıcam proje aşamasındayım.Düşünceleriniz paylaşısanız çok sevinirim .
Özlem KARA
Su Ürünleri Müh.
p6113012.jpg
mailto:/img716/7403/p6113018.jpgmailto:/img541/2085/p6113008.jpgmailto:/img191/9490/p6113021.jpg
p6113019.jpg
mailto:/img202/5145/p6113004.jpg

ayyy yerim ben onu :D bu kesin zeytin :D reçeli göremedim yalnız.ne güzel ya benimde en büyük istediğim büyüdüklerinde evde köpekmiş gibi dolaşmaları darısı benimkilerin başına :D inşallah hep beraber olursunuz

Foruma hoşgeldiniz öncelikle, umarım aramızda güzel zaman geçirirsiniz. Yeni yaşam alanı için sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı oluruz tabi ki, şimdiden kolay gelsin.

hah resimler yeni geldi açılmamıştı reçellede baya benziyolar :D

Hoşbulduk çok yararlı bir site şimdiden anladığıma göre =)
Zeytinle reçelle bugün evde gezinirken bikaç fotoğraf çekinmiştik onlardan koyalım dedim.Akvaryumları çatladı da biraz dertliyim bugün :(
''castiel'' çok tşkler inş. hep benmle kalırlar:)ilk fotoda benm elimi tutan reçel :)
yeni orjinal kullanışlı bir evleri olsun artık istiyorum ama karıştım kaldım ???? :/

Geri