Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

3 güzeller :)

Bir gün ac birakilmasi onlarin adina sagliklari icin daha iyi olur.

Emre abi benimkiler yakinda su üzerinde yürüyebilen kaplumbaga olarak belgesellere konu olacak herhalde ;) bitiyorum o büyük bir heyecanla yem kapma calismalarina

Cvp: 3 güzeller :)

Su seviyesi o kadar dengeliki 5 mm yükselse kayıtta barfiks yapacaklar :) Ama daha kavrayacak büyüklüğe gelmediler. Seviyeyi güvenli çizgide tutuyorum.
Birde yavru iken heyecanlanıp geri yüzmeleri yokmu, çok komik gerçekten. Mert ten gelenlerden biri (sarı karın) bu konuda bayağı kendinden geçiyor :)

AEK' Alıntı:
Bizde hani çocuklara yaparlarya yesin tosunum, kıyamazlar iştahlı çocuklara. Aklıma o geldi :) Ama sindirim sistemi arada dinlenmeli. Bende istemiyorum ama bir gün pas geçiyorlar. Ertesi günde yarı bellerine kadar su yüzeyine çıkıyorlar.

:D

Küçüklerin de bir gün aç kalma vakti gelmiş midir? Yoksa yem attığım anda Kapluş yemeden durmaz :t65y:

10 cm olanlara başlamak gerekir.

Geri