Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Acık yem

Simdi acamam feysi. Konusulmuyoki zaten :)

Bilmiyorum. Bu cinmali ondan galibi.

bende tabletten grirom konusuluyo fc yi ac asagida masaustu sitesi var ordan konusabilisin

Benimkide nirvana cinmali

feysin mobil uygulamasindan gir bu arada feys demek yanlissa kanki ben yandim kesin atilirim bu sefer bes uyari aldimda

Mobil uygulamasini indiremiyorum. Bu sayfyi asma iznniz yok diyo. Benim de uyarim var :(

senin uyarin gorunnmuo benim profile bi bak uyari dolu masallah diyin sen beni fc den bul kanki

Uyarilar baskasi tarafindan gozukmuyo herhalde. Bende /20 ( yuzde yirmi )oraninda uyari var :(

bende istemem cunku cok guzel bilgiler var burda bir konuyu hemen sorabiliyosun kanki

Ben en yakin zamanda feys formulunu cozmye caliscam. O zamana kadar bole arka arkaya (fazla) konusmayalim kanki uzgunum :'(

sorun olmaz kanki fc yei ogrenmeye bak en kisa zamanda fc den nasil konusuldunu ogren

Geri