Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ağustos Geri Döndü :)

Ağustos

Bordo Bereli
Evet vizeler , maç gezisi sonrasında tekrar aranızdayım :) Bu esnada jakuzideki tek değişikliğimiz mango kökü oldu ve biriken kabukların hepsini attı ve kireçlerin büyük bir kısmı geçti .. İşte sizler için çekildiğimiz birkaç fotoğraf :

mailto:/i50wtz.jpg

mailto:/2rm8vvr.jpg

mailto:/15gdsa9.jpg

mailto:/2l939kz.jpg

mailto:/2ir65oy.jpg

mailto:/2lmmico.jpg

mailto:/igyo7n.jpg

Emre Abi bu senin için Kazandan :)

mailto:/23wtvz6.jpg

Bakışla bitiriyor beni beni ;)
Kizlar gormesin abi. Sen bunu bir ajansa bas bundan lazim. Hadi yine iyisin iyi...

Çok güzel güneşleniyor. Maşallah. Ağustos hayatından memnun gibi.

Kazandaki minik Beşiktaşlılar çok şirin :) dişi kartal olacak onlar.

Yaşarcan hadi geçmiş olsun kurtardın yakayı.

Elemanın 5. Resimdeki hali yaman tesbih olsa ya sabır çekecek artık bir sevgili yapma zamanı gelmiş geçiyor.

Abi mango çok iyi geldi bide baya büyük kaşınıyor sürekli :) yumurtlama olayı olmasa düşünüyorum ama dişinin acı çekmesini istemem böyle rahat ye iç güneşlen :)

Hadi Ordan :D erkek milleti en son istemiyorum Olivia coluk cocuk ugrasamam kum deniz gunes keyfime bakarim ben demisti Agustos Paşa.

Cvp: Ağustos Geri Döndü :)

Olmaz öyle şey, geleneklerimizi bozmayalım. Bizde çocuk sevgisi önemlidir :) 3-4 tane isteriz. Kasım, Aralık, Ocak, Şubat koyarsın adlarını da.

:haha: Çok iyi Emre isimler :) Duydun Yaşarcan forumdan kızımızı vermiyoruz. isteklerimiz çok :D

Sen akvaryumun gelince büyüt kızı ben vermesende kaçıracağım zaten. Çok dişi gördüm ama bizimkilere beğenmedim :)

Ben şimdi anladim olayı sen ondan okadar ilgileniyorsun benim akvaryumla :148: Vay vay vayyy :) Rüşvetler falan :)

Tabi bendeki kayaların benzerlerinden buldumki hayvan sonra yerini yadırgamasın :)

Bu arada yeşili bu akvaryumda tekmi tutacaksın bir süre?

:) Oh sen çoktan onaylamissin kafanda :) Yeni akvaryuma cümleten atarim diyordum 3 ünüde. Biraz tek mi takılsın?

Şu an yeşilin boyu kaç cm?

15 gün önce 5 cm miş Emre konulardan baktım :) yine birkaç mm uzamiş olmalı.

Beslenmede ayni asamaya gelene kadar birlestirme bence neslihan
Sanada kolaylik olur

Geri