Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ahm Marin Fish Kaplumbağa yemi

Cvp: Ahm Marin Fish Kaplumbağa yemi

Tamam hepiniz sağ olun en yakın zamanda pet shoptan alıcam markalı bir yem.Bir de sera raffy p yi büyük bir avmdeki pet shoptan araştırmadan almıştım.25 tlye ve internette şuan 11 tl inşallah gene böyle bir kazık yemem:)

Petsoplar bütün ürünleri pahalıya satıyor, meçbur kalınmadıkça alışveriş yapılmaması gerektiği kanaatindeyim petshoplardan, internetten alışveriş en karlısıdır :)

Fiyatlar oldukça değişken Bahçelievler'de raffy pye 20 TL dediler Fatih'de 15TL dediler, baktım olacak gibi değil Ortabayır'a gidip Juen Pet Market'ten aldım. Hepinize tavsiye ederim orayı. Raffy P 11 TL idi.

Netten alış-verişin sıkıntısı eft/havele yaparsanız bankalar sizden çok para alıyor. Ptt şubeleri de 7-9 TL alıyor.

bende yakın zamanda bitkisel yeme geçicem

Geri