Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Akvaryum kumu

Selenn

Bronz 1 Üye
Bu akvaryumdaki yerdeki kum çok hoşuma gitti adını bilen var mı ? Petshoplarda ismi ne olarak geçiyor acaba bilgilendirirseniz sevinirim.

mailto:/img196/5316/06022011156.jpg

Cvp: Akvaryum kumu

japon balıklarının altına serilen taş bu her akvaryumcuda bulabilirsin siyah beyaz japon balığı taşı diyin ufak

ama bunu kaplumbağalar yiyor :) ben o yüzden çıkardım içinden :)

adı yok bunların akvaryum taşı diyorsunuz küçük diyin veriyorlar zaten

Taşmı kum mu bu ? Kum gibi duruyor ama taş demişsiniz. Siyah beyaz akvaryum taşı dicem bakalım bundan mı verecekler çok hoş duruyor görselini çok beğendim

bu kum değil kum derseniz size ince midye kabuğundan yapılmış kum verirler ama küçük akvaryum taşı beyaz derseniz size bunu verirler eğer beyaz yoksa pembe gri siyah çeşitleri vardır

Lütfen kelimeleri daha dikkatli yazalım/alcatraz

Anladım siyah beyaz küçük akvaryum taşı olarak isteyim şansıma varsa alırım yoksa taban malzemesi olarak ne kullanacağım bilmiyorum

bence boş bırakın :) çok kötü oluyor tavsiye etmiyorum ben 15 kilo taş aldım koyucam diye koyduma pişman oldum diyer balık akvaryumlarıma kullandım hepsini

Boş oluncada dışkıları falan pek iyi durmicaktır bilirsiniz sizde görseli olmicak yani taban malzemesi kullansam iyi olur. Kum iyi olur diyorlar forumda ama hangi kumlar? Bu fotoğraftaki siyah beyaz taşlar çok ama çok hoş duruyo görsellik açısından inşallah bulabilirim. İyi geceler geç oldu yarın bakabilirim foruma devam ederiz.

siz bilirsiniz tabikide ama ben tavsiye etmiyorum güçlü bir dış filtre ile sorunları halledilebiliyor ve dip çekimi iyi gecelere sizlerede

Akvaryum kumu

Bir ara bende kullanıyordum.Akvaryumda çok hoş bir görüntü veriyor.

ben kumu önermiyorum çünkü pislikler arasına giriyor ve su değerlerini bozuyor.yinede alacağım diyorsanız akvaryumcuya resmini gösterin veya siyah beyaz taş deyin verir

Geri