Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Çizgili kaplumbağa mı oluyor ?

silivride bır petshop. Aynı sızın dedıgınız durum sılıvrı dekı derede de oldu genıslettıler sıddetlı yagmurda sel durumu olduğu için.

abi biliyorm bana basta cıns demıstı ama cınsını soylememıstı cıftlıkten geleceğini soylemıstı.

abi valla bilmiyorum onu. Orada da olmadığım için sorma gibi imkanım yok suanda :/

Cvp: Çizgili kaplumbağa mı oluyor ?

Umarım bu çizgili alanlar çiftlikten alıyordur. Bu iş yayılırsa tek fatura kullanıp doğadan gelenleri satan dahi olur. Aslında sadece çiftliğin denetlenip oranın satması ne iyi olurdu. Çok karışık ve güvensiz işler. Hele hayvana değer yokken daha zor.

Aynen abi yurtdısından glemesının yasaklanması daha kotu olucak gıbı duruyor

Cvp: RE: Çizgili kaplumbağa mı oluyor ?

ShaF_cK' Alıntı:
Aynen abi yurtdısından glemesının yasaklanması daha kotu olucak gıbı duruyor

Bir de şöyle bir şey var kırmızı yanaklılar en sevimli kaplumbağa türlerinden biridir renkli rengarenk falan ve ağız yapısı devamlı gülümsüyor gibi durur. Çizgili kaplumbağalar her ne kadar bence sevimli olsa da bir res kadar değil göreceli bir şey ama 100 kişiye sorsanız 90 ı res der sanırım. Ve bu da şöyle bir sonuç doğuracak çoluk çocuk bu kaplumbağaları pet shoplardan alacak ve reslere oranla çok daha kısa bir süre içinde ilgilerini kaybedecekler yazık olacak ne diyim :/

Cvp: Çizgili kaplumbağa mı oluyor ?

shafyck kardeşim satıyorsan yada bulabilirsen benle iletişme geç 05302527293

Bunu akvaryumun istiyorummmmm bana nasıl yollarsın bunu Üsküdar'a oturuyorum

Üsküdar'da oturuyorum bunu bana bir şekilde yollayabilirmisin

Geri