Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Devit 3 banyosu fotoğraflarımız :)

Cvp: Devit 3 banyosu fotoğraflarımız :)

Her zamanki gibi çok iyi çıkmışlar :)

Teşekkür ederiz :) Çok fotojeniktirler :)

Deneyebilirsiniz. Hatta Sedat Bey bir mühendis olarak size tavsiyem 2 kaplumbağanıza bu sistemi uygulayıp, ikisine uygukamayıp 1 ay sonra farkları bize bildirmenizi önerebilirim. :)

Tartışmaya girmeyeceğim. Farkı görüyorum Sedat bey uygulayabilirsiniz :)

tartışmaya girmeye gerek yok zaten ecem hanım :) siz faydasını gördüyseniz bizde görelim paylaşalım bunları yani güzel şeyler

Yok size söylemedim Sedat bey :) Bir zararı yok dediğiniz gibi. Parlaklığı gözle görülür artıyor :)

:) sizin semender ne durumda ya onun hakkında paylaşım yapmıyorsunuz herhalde veya ben görmüyorum bizim buralarda baktımda bulamadım semender alıcaktım bende :)

Sedat Bey beni sallamadınız ama cidden bir araştırma sonucu görmek adına merak etmiştim.

EMRE1991' Alıntı:
:) sizin semender ne durumda ya onun hakkında paylaşım yapmıyorsunuz herhalde veya ben görmüyorum bizim buralarda baktımda bulamadım semender alıcaktım bende :)

Semender iyi :) Akşam yeni fotoğrafları paylaşmayı düşünüyordum bende :) Umarım bulabilirsiniz sizde çok güzel canlılar fakat heryerde yok dediğiniz gibi. Talep fazla yok çünkü.

ecemkoten' Alıntı:
EMRE1991' Alıntı:

Semender iyi :) Akşam yeni fotoğrafları paylaşmayı düşünüyordum bende :) Umarım bulabilirsiniz sizde çok güzel canlılar fakat heryerde yok dediğiniz gibi. Talep fazla yok çünkü.

evet talep olmadı için getirmiyorlarmış bakalım inşallah buluruz ya bekliyorum yeni fotoları semenderin :)

Ekleyeceğim bu akşam :)
Bu arada kendimi ifade edememişim sanırım, Devit 3'ün kabuğa sürüldüğünde renk ve parlaklığa katlısı var. Sertliğe değil onu belirtmek isterim tekrar.

:) bende parlak olmasını istiyorum zaten denicem :)

Oy Oy Shelly'ye bayıldım o boynunu kaldırmış bakıyor ya yerim onu ben!

böyle bir aileleri oldugu için çok şanslılar :)

Çok teşekkür ederiz :) Hepimizin kaplumbağaları çok şanslı.

Ray n fotolarına bayıldım :) hepsi çok tatlılar :)

Çok teşekkürler Mısra hanım :) Hepsi çok tatlıdır çook :)

Yaa ben de bayıldım bu fotoğraflara :) Hepsine ayrı ayrı maşallah :D

Çok teşekkür ederiiiz :)
Çok mutlu oluyoruz böyle yorumlar alınca :)

Ray'a söz yok!
En yakışıklı o valla :D
Tabii ki hepsi çok şeker, ama benim gönlüm Ray'da <3 :p
Hah, bir de sorucam soramıyorum Ecem abla, şu imzandaki Makaron da neyin nesi? :)

Geri