Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Devit 3 banyosu fotoğraflarımız :)

Cvp: Devit 3 banyosu fotoğraflarımız :)

Onlara çok iyi baktığınız belli,umarım benimde kaplumbağalarım büyünce sizinkiler kadar sağlıklı olur.
Fotoğraflarda çok güzel,kaplumbağalarınız fotojenikmiş :)

happy' Alıntı:
Ray'a söz yok!
En yakışıklı o valla :D
Tabii ki hepsi çok şeker, ama benim gönlüm Ray'da <3 :p
Hah, bir de sorucam soramıyorum Ecem abla, şu imzandaki Makaron da neyin nesi? :)

Makaron bir semender :) Onunda fotoğrafları var sitede bakabilirsin :) mailto:/forum/Konu-makaron-dan-yeni-pozlar.html
Ray yakışıklıdır benim oğlumm :) Çok teşekkür ederiz ablasıı :)

berkcam97' Alıntı:
Onlara çok iyi baktığınız belli,umarım benimde kaplumbağalarım büyünce sizinkiler kadar sağlıklı olur.
Fotoğraflarda çok güzel,kaplumbağalarınız fotojenikmiş :)

Çok teşekkürler Berk bey :) Eminim sizinde kaplumbağalarınız çok sağlıklı olacak çünkü sizde çok iyi bakıyorsunuz :)

Bu halleri herşeye değer :) Onları böyle görmek beni çok mutlu ediyor. Sizide ayrıca kutlarım. Onlara olan bu ilginize hayranım. Hepside birbirinden güzel Maşallah. Güzel günlerde birlikte olursunuz inşallah :)

Mecit bey çok teşekkür ederim böyle yorumlar almak beni çok mutlu ediyor :)
Bir haftadır tüm gün evdeyim o nedenle bütün ilgim onların üzerinde :)
Sizinde ilginize ve çabanıza hayranım. Akvaryumu alacağım dediniz aldınız ve mükemmel bir şekilde kurdunuz :) Sizi ayrıca tebrik ediyorum :)

çok tatlılar ömürleri uzun olsun

Dün fotoğraflara baktıktan sonra rüyamda tıpkı Ray ve Snow'a benzeyen bir kaplumbağa geliyordu Pakize'min yanına. Sanırım fazla etkisinde kaldım :) Çok şekerler ve onlara bu kadar iyi baktığın için çok şanslılar :)

Baya etkisinde kalmışsın sen :D Çok teşekkür ederim :)
Pakize de dünyanın en şanslı kaplumbağalarından biri sen o kadar üzerine düşüyorsun ki onun :)

Hahaha, Makaron'un pozlarına gülmekten öldüm :)
O da kapluşlarla mı yaşıyor? :p

Yok onun akvaryumu ayrı :) O bir elma bide zebra salyangozu ile birlikte yaşıyor :)

Geri