Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Gammarus bitti hangi marka alayım

Bide Cem bey bu ısıtıcı lamba olarak sizce ne yapmalıyım adı varmı nerelerde bulabilirim sizdende fikir alayım

Balık şimdilik dursun. Hayvanlar ufak gaga yapıları yumuşak kesemezlerse boğulabilirler. Gammarus yeterli. Bir de omega one juvenile turtle sticks alın. Netten alacaksınız. Her yerde bulunmaz. Jbl rugil ve tropical axolotl ve tetra reptomin baby yemleri piyasada yok. Bunlar yavrular için kullanılan yemler.

Lambada knitex kt-2829 model mandallı lamba uygun. Max 60 watt kaldırıyor. Ampulde klasik akkor 40 watt ve halojen 42 W olanlar yeterli. Bu olmaz ise klasikte 60 watt halojende 52-53 W olanlar uygun. Duy girişi E27 model olacak. Yani geniş yivli.

Balık şimdilik dursun. Hayvanlar ufak gaga yapıları yumuşak kesemezlerse boğulabilirler. Gammarus yeterli. Bir de omega one juvenile turtle sticks alın. Netten alacaksınız. Her yerde bulunmaz. Jbl rugil ve tropical axolotl ve tetra reptomin baby yemleri piyasada yok. Bunlar yavrular için kullanılan yemler.

Lambada knitex kt-2829 model mandallı lamba uygun. Max 60 watt kaldırıyor. Ampulde klasik akkor 40 watt ve halojen 42 W olanlar yeterli. Bu olmaz ise klasikte 60 watt halojende 52-53 W olanlar uygun. Duy girişi E27 model olacak. Yani geniş yivli.
Hemen bakıyorum

Balık şimdilik dursun. Hayvanlar ufak gaga yapıları yumuşak kesemezlerse boğulaaktimbilirler. Gammarus yeterli. Bir de omega one juvenile turtle sticks alın. Netten alacaksınız. Her yerde bulunmaz. Jbl rugil ve tropical axolotl ve tetra reptomin baby yemleri piyasada yok. Bunlar yavrular için kullanılan yemler.

Baktım ama hiç bir yerde yok başka model varmı önerdiğiniz?

Isıtma olarak mı? Dediğiniz yemlere hemen baktım ama çok özür dilerim ısıtma olarak dediğinizi unuttum malesef

Tekrar söylermisiniz?

Isıtma olarak mı? Dediğiniz yemlere hemen baktım ama çok özür dilerim ısıtma olarak dediğinizi unuttum malesef

Tekrar söylermisiniz?
elbette isitma lambasi icin halojen bir lamba alabilirsiniz disaridan cem beyin dedigi W'larda lambayi aldiktan sonra tutacak almaniz gerekiyor ptt'nin sitesinde var 440 lira az once baktim cem bey'in onerdigi knitex kt-2829 model var.

lamba 42w yeterli olacaktir ayrica ben internetten almadim lamba tutacagini cok pahali diye kendim yaptim fotografini birakirim bir fikir olur size de.

lambalar aniden patliyor yedek almayi unutmayin kesinlikle.

nasil konumlandirilir onu da soyleyeyim oncelikle belli bir yukseklikte normal konumlandirin kuru alana sunger koyun hayvanin kabugu nereye geliyorsa yani onun gibi dusunun 30 dk sonra dereceyle olcun 32° olmasi gerekiyor kuru alanin olctugunuzde 32 oldugu aci dogrudur.

Ekli dosyalar

• 17067097124644879410563179500777.jpg
    17067097124644879410563179500777.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 2

Cem bey ben şimdi dajana 1000 ml gammarus alıyorum varsa önerdiğin marka gammarus veya
Normal yem olarak söylersen sevinirim ama bir tane senin önerdiğini söyle hangisi iyise onu alayım

Geri