Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Gammarus bitti hangi marka alayım

Büyük kutu gammarus bitmez. Bayatlar ziyan olur hayvanlar ufak.

Stick yemde neler önermiştim? Konular öyle yoğun ki kimde kaç hayvan var kabuk boyları nedir, sistem nasıl, hepsi birbirine girdi. Eski yorumları okuyacak zamanımda yok.

Bende bayağa bir stick yem var iki kutu falan hiç açılmamış hatta yaklaşık 300 Gr dajana gammarus stick aldım bide reptivit vitamin aldım 2 tane sanırım indirime girmişti

Dajanayı ikiye kırıp ufak parça halinde verin. Gammarusta içerik hep aynı ama tetra, sera, tropical ve dajana markalardan biri olsun. 6 cm kabuk boyuna gelince tropical supreme young veya tropical biorept W yemi alın. Bulursanız omega one juvenile turtle sticks alın.

Dajanayı ikiye kırıp ufak parça halinde verin. Gammarusta içerik hep aynı ama tetra, sera, tropical ve dajana markalardan biri olsun. 6 cm kabuk boyuna gelince tropical supreme young veya tropical biorept W yemi alın. Bulursanız omega one juvenile turtle sticks alın.
Tamamdır

Geri