Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Günün Sözü

Cvp: Günün Sözü

Yaşamın neresinde olursan ol....
Sevgiyi hissettiğin an güçlüsün!

mailto:/11ki2q0.jpg

Hayatı güzelleştiren sevgi zaten renk veren.. :) penguenlere bayılıyorum özellikle tokat atmalarına :)

mailto:/forum/Konu-hirsiz-penguen.html
Penguen diyince hep burada eklediğim video aklıma gelir, çok gülerim :)

Ne kadar mutlu olmaya karar vermişseniz o kadar mutlu olursunuz.

mailto:/ynjbt.jpg

Yenileceğinden korkan, Daima yenilir!
Yıldırım Bayezıt.

mailto:/200zfb4.jpg

Kaçman gerektiğinde kaç, cesur olman gerektiğinde cesur ol, her şeyi kendin için yapıyorsun.

mailto:/211p6kj.jpg

Yaşam; Kavgadır ! Kavga varsa yaşam vardır.

mailto:/w1pw5c.jpg

Bazen Hayata Farklı Açılardan Bakmak Lazım!!!

mailto:/2hdqfpl.jpg

İlk okulda folklör dersi alıyorduk, hoca herkesin tersi hareket ettiğimi söyleyerek olmuyor düzeni bozuyorsun demişti. Demekki beni anlamamış :)

:haha: Bende hep atılıyordum. boy sırası yapılıyordu. Sondakiler çıksın dediler mi bitiyordu işim :D

ben de sap gibi en öndeydim izci gösterilerinde, sonra okul flamasını verdiler, taşı diye gösteriden kurtardık. orta okula geçtik milletin boyu beni geçti.

Guzel bir soz fakat bu konuda kendi dusuncem bir kediyi, kopegi, kaplumbagayi bu sekilde hayatta tutmak onlar icin iyi olmaz sonucta dogada olsa yasayamayacaklardi

Her zaman bizi anlamalarını beklemeyin.

mailto:/xRdpYa.jpg

Edep; edepsizlerin edepsizliğine sabretmektir!
Mevlana
mailto:/j7dbvl.jpg

Sadece bir gülümseme, bazen birçok şeyi değiştirebilir.

mailto:/17snix.jpg

Doğru arkadaşlar '' Bir köpeğin dostluğu , Bir dostun köpekliğinden iyidir'' :breh:

Başarı için azim gerekir

mailto:/wOW73Q.jpg

Geri