Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İlk Toplu Temizliği Yaptık Fotoğraflar

Cvp: İlk Toplu Temizliği Yaptık Fotoğraflar

Sağolun en iyisi normal dip süpürgesi sanırım

benım bı sorunum vardı,yenı su kaplumbağası aldım bır tane ama hıç bi şey yemıyor küçük bı kaplumbağa ve bı tane . neden acaba alışamadığından mı kı merak edıyorum

Neyin içinde besliyorsunuz kaplumbağanızı akvaryum kuru alan filtre ısıtıcı ısıtma lambası lazım ?

Cvp: Cvp: İlk Toplu Temizliği Yaptık Fotoğraflar

yeşill' Alıntı:
benım bı sorunum vardı,yenı su kaplumbağası aldım bır tane ama hıç bi şey yemıyor küçük bı kaplumbağa ve bı tane . neden acaba alışamadığından mı kı merak edıyorum

Eğer bakım şartlarınız tam ve buna rağmen yem yemiyorsa alışma sürecinde olduğu içindir. Bakım şartlarınızı yazarsanız daha çok yardımcı olabiliriz. Birde forumumuzun hastalık bölümünü inceleyin, kaplumbağanız bir ihtimal hasta olduğu içinde yem yemiyor olabilir. Çünkü petshoplarda kötü koşullarda bakıldıkları için genelde aldığımız kaplumbağalar hasta olarak elimize geçiyor.

Geri