Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Miniklerimden kareler :)

tosbik57

Bordo Bereli
Çok şirinler maşallah cicozun alt kabuk yapısı benim johnny ninkine çok benziyor. : )

Cvp: Miniklerimden kareler :)

cok tatlilar masallah allah saglikli ömür versin ben fazla anlamadigimda görünüsleri hakkinda pek yorum yapamicam zamanla artik insallah ama cok sirinler ben hic bikamadan saatlerce baslarinda durup takip ediyorum izliyorum onlari :D

Cok saolun arkadaaslar Allah hepimizin kaplumbağalarına uzun ve sağlıklı ömürler versin bende hic bıkmadaan saatlerce yanlarında oturuyorum cicoz cok sirin gercekten Cemsit biraz kabadayı gbi bide büyük olduğu icin sirinliğini göstermiyo normalde onunda cok sirin halleri var ^^

Kapluşlarımız gerçekten çok benziyorlar benim lilly de büyük rengi diğerine göre daha açık kuyruğu ısırılan cicozmuydu. Johnnyde ufak tefek aynı cicoz ama cicozun kafası çok tatlı. : )

4 cm olanın eli kolu durmamış. Bir itiş kakış olmuş :) maşallah diyim.

aynen hep bi itiş kakış var durmuyor hic ,ısırılan cicoz du evet :D

saol Emre abi ^^

Belli zaten genelde ufak tefek ve uysal olanlar eziliyor. :smile:

Hep öyle oluyor ama bazen Cicoz Cemsitin ağzından yem alıyor :D

Esitler yani ilk zamanlar Cemsit patrondu simdi ikiside patron :)

O işi johnny de yapıyor ama iş patronluğa gelince bizim evin patronu lilly. :D

Hehe ama zamanla patronluk kalmıyor ortada :) bizim evin patronu Cicoz la Cemsit :D ikiside patron arada kapışıyolardı artık oda kalmadı cok sükür :)

Cicoz cok sevimli yerim bn onu! :) saglikli olsunlar hep masallah :)

ikinci ve beşinci resimlerde çok pis bakıyorlar. rahat bırak yoksa dalarım havasındalar.:smile: sürekli başlarında durduğunda büyüdüklerini anlamıorsun bir anda büyüyorlar. maşallah diyim nazar değmesin.

Saol Cem abi tesekkürler evet bazen cok pis bakıyolar sudan cıkabilseler girişcekler bana :D ama ben onlarla cok ilgileniyorum beni seviyolar dalmazlar yani :) Doğru Cem abi yanlarında duruncu büyüdüklerini anlayamıyorum ama abim kapluşları ilk geldiginde gördü sonra üniversiteden döndü bi baktı bunlar cok büyümüş
ne yedirdin bunlara dedi :D

Geri