Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Miniklerimden kareler :)

Benim babamda oyle diyo. Su Selale ne buyumus diyolar. Hatta 30 cm olunca napicaksin dedi bi kere. Sonra da dediki : dogaya salariz. Ben de dedim : annen seni dogaya salmamis ama bende onlarin annesiyim :D arkadaslar bile takiliyo boyle bana. Bende ters ters cevap veriyorum. Babam bi kere selale me ufledide baya kizmistim zor baristi benimle valla :)
Benim ailem ne yedirdin degil niye az veriyosun diye bana kiziyo. En cokda buna kiziyorum. Bn buyuduklerini kabuk aralarindaki siyahliklar cogalinca anliyorum valla :)

Benim Cicoz unda kabuk değisimi başladı amaa Cemsit n kabuk degisimi baya ilerledi :) annem abim felan az yem veriyosun diyolar onlara kalsa bi günde 20 stick atacaklar o yüzden hep kapluşlarimın yanında oturuyorum :)

Aynen evet :D ben daha onlara verdegim yemler nereye gidiyo acaba diyorum.

Cvp: Miniklerimden kareler :)

İkiside çok sevimli maşallah.Allah sahibine bağışlasın.

Cvp: Miniklerimden kareler :)

çok tatlılar Allah mutlu ve uzun ömürler versin soldakini bilmiyorum ama sağdaki yemin besin değeri az kullanmanızı önermiyorum

Geri