Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

ölen oğlum ve geri kalan evlatlarım :(

Cvp: ölen oğlum ve geri kalan evlatlarım :(

Abla kendini üzme.Artık bu kapluşlar sana emanet.

Zilli Hayri' Alıntı:
Abla kendini üzme.Artık bu kapluşlar sana emanet.

bunalıma girmeyi yaşadım ya.diğerleriyle vakit geçirerek ölen oğlumu unutmaya çalışıyorum. ilgin içinde sağol canım

Ölen için başınız sağ olsun. Şu an yaşayana uzun ömürler. Cinsiyetler 10 cm kabuk boyuna gelmeden kan testi haricinde kesinlik kazanmaz. Pet shop kendince tahmin yapmış yada nasılsa belli değil diyerek uydurmuş.

Hayvanlar dışarıda olduğunda akvaryum suyu olan kapta beklemeli. Çekim el dışında yapılacaksa halı yada tüylü yada tozlu yere konulmayıp temiz sert ama soğuk olmayan bir yerde olmalı.

hayvan tahminen 7 cm kabuk boyunu aşınca iğne arka ayak ön kısmından yapılır. iğneye bağlı allerji veya ödem yani şiş oluşması durumunda hayvan ayağını tam açamaz ama katlayabilir.

cem' Alıntı:
hayvan tahminen 7 cm kabuk boyunu aşınca iğne arka ayak ön kısmından yapılır. iğneye bağlı allerji veya ödem yani şiş oluşması durumunda hayvan ayağını tam açamaz ama katlayabilir.

küçüktü.ama vet vurdu ve öldü.

senin durumu biliyorum gizem, yazıyı gülceye yazmıştım.

Geri