Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Subuti

Subuti'nin kuru alanını birazcık değiştirdim.Bakalım beğenecek misiniz?
Buyurun yeni kuru alanımız :)
mailto:/x10pro.jpg
mailto:/30wxwmr.jpg
mailto:/i22f4h.jpg
Bu da sevimliliğimiz :D
mailto:/2gv39ty.jpg

Çok sevimli olmuş :).Pakizenin pabucu dama atılmadı inşallah :)

Pakize'nin yeri ayrı :) İkisine aynı ilgi ve alaka, ayrımcılık yapmıyorum :D

legolarla yapmak nasılda aklına geldi .. :) yaratıcılığına hayranım :D

Çocukluğuma döndüm birden.Odamı toparlarken legolar geçti elime.Öyle uğraşırken ortaya bu çıktı :D

Ayrıca Youtube'da gördüm. Ne güzel Pakize ona bakıyorken (kocamaan.) ayağını ısırmaya kalkıştı Subuti'nin :D Aklım gitti :D :D

Umarım kötü bir şey yoktur.

Evet bir siteye ilk koyduğum anda olan traji komik olayın videosunu koymuştum :)
Video bu.Pakize'nin canavar damarı tutuyor bu videoda :(
http://www.dailymotion.com/_zencefil_#videoId=xhyl1y

Subuti çok minik kalmış pakizenin yanında belki küçük olduğundan çıkaramamıştır balık felan sanmıştır.

O videonun öncesinde Subuti kaşınmıştı :D
Kendi türü olduğunu bilmese kur yapmazdı :)

Umarım bir pro...A ısırıyor ! :D Yeni kuru alanınız çok mükemmel :) Kuru alan örneği olarak gösterilebilir hem pratik hemde çok hoş :)

Teşekkürler

Hemen 1,5 yaşındaki minik kuzenimin legolarını ele geçirmeliyim :)

Kuru alan gerçekten pratik ve ilginç oldu.Beğenmenize sevindim :)

Hayırlı olsun, uzun ömürler dilerim.Kapluş bu kadar bilgili bir kişinin elinde olduğu için çok şanslı olmalı :)

minik dostumuz hoşgelmiş...pakize iyi kaşıyormuş :):):) bende uzun süre gofretle cicoşu koyamamıştım yanyana :D ancak 6 cm olunca girdi büyük akvaryuma :D benimkiler galiba kız kıza kur yapıyor :D cicoşumda kız gibi duruyor :D

Geri