Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Uzun zaman sonra yine biz ?

Afiyetle yesinler. Bu programları kağıda yazarsan rahat edersin, zira iki farklı program ve karışık.

Cvp: Uzun zaman sonra yine biz ?

pazar günkü raffy P'lerin yerine schildkrötenfutterdeki sticklerden seçilip verilebilir. onlar bitince tekrar raffy P'ye veya jbl agile dönüş yapılır. kurutulmuş olanları da yukardaki programdaki gibi aynen verebilirsin.

Abi o karides yerine yazdigin seyi yazmak cok zor olmadi mi :D bide bunun yazdigini okumasi var :)

Abi o karides yerine yazdigin seyi yazmak cok zor olmadi mi :D bide bunun yazdigini okumasi var :)

şildkırötenfutter diye okunuyor. zamanında biraz almanca okumuştuk. ikinci dil diye tutturdular. az bir şey kalmış aklımızda. bize önce yazmayı sonra okumayı öğrettiler yazmada sorun çıkmıyor. okumada takılıyorum zaman zaman. :smile:

Cem o schildkrötenfutterin icinde daha cok kurutulmuslardan var cok az bir miktarda stick var kirmizi az ama büyükler yani iki tanesi rahat yeter öylemi yapim ozaman icindeki stickleri seceyim önce onlari bitireyim sonra algil alicam zaten carnivor sanirim yanlis bir secimdi ama napalim almis bulundum :) ama yerken hic hayir demiyorlar vallah suda cirpinmaktan beni bile islatiyorlar onlari öyle görmek beni cok mutlu ediyor

Birsey daha sorucam ben büyük akvaryuma gecis yapicamYa icine birkactane balik koysam uygun olurmu sizce bizim burda bir petshopda gördüm hatta cok fazla suda degiller ama cok güzellerdi kaplumbaga ve renkli baliklar

kaplumbağalarla balıklar bir arada olmuyor. yem ve ortam ısı farklılıkları yanında kaplumbağalar saldırabilir.

stick yemler dediğin gibi az onları bitirip agile geçiş yaparsın.

Aman balık koyma oraya, kaplumbağalar için avdan başka birşey değil.

Geri