Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

100*40*50 Yeni tank.

Cvp: 100*40*50 Yeni tank.

Teşekkürler abi sirkülasyonda problem yaşamıştım evet sonrasında çözüldü durum. Köpükler temizlikten kaynaklı yeni koyduğum için suyu, içme suyu olduğundan sanırım böyle oluyor. Yarın akşama kadar gider köpükler.

Arka fon'u birkaç gün sonra yapıştırmayı düşünüyorum.. Elimde 4 tane çift taraflı var kararsız kaldım :)

yeni koymuşsan suyu ısıtmada baloncuklarda normal, içme suyu değilde tank oturmadığında oluyormuş bu baloncuklar ki sen daha yeni koymuşsun, arka fon olarak nehir temalı bişi koydum ben hem hoş durdu ilk yapıştırdığım da hillmesu baya bir inceledi vakit geçirdi posterin bulunduğu kısımlarda ki genelde ön kısımda takılıyor

Aynen abi şuan toparladı su kendini az biraz baloncuk var ama onlarda gider. Yav bunlar çok yadırgıyor herşeyi dün turtle bank'ı koydum ya hani strafordan kayaya geçince çok acaip karsiladilar kayayi isirdilar falan neyseki simdi alistilar :)

geçer tabi su oturur, tutucular biraz merak ettikleri şeyleri bir iki ısırıyorlar sonrası iç güdü, benim rampaya kaydırmaz sermiştim hem kullanıyordu hemde sıkılınca ısırıyordu şimdi yapay yosun taban koydum yüzüne bile bakmıyor  :D bunun daha çok ısırılmasını bekliyordum halbuki

nick burns' Alıntı:
geçer tabi su oturur, tutucular biraz merak ettikleri şeyleri bir iki ısırıyorlar sonrası iç güdü, benim rampaya kaydırmaz sermiştim hem kullanıyordu hemde sıkılınca ısırıyordu şimdi yapay yosun taban koydum yüzüne bile bakmıyor  :D bunun daha çok ısırılmasını bekliyordum halbuki

Abi senin tosun kuru alan'ı boydan yer diye düşünüyordum neyseki başaramamış :D

Altı petrol kaplama ise dokunmayabilir.

Selam .... Hayırlı olsun akvaryum ... Tadını çıkar kahverengi silis kum kullanmışsın :) değişik bi hava katmış :) kuru alana çıkarken sıkıntı yaşamıyolar değil mi? Dış filtreyi içeri almak için dolapların arkadında. Delik açabilirsin, bendeki akvaryumla aynı boylarda istersen benim paylaştığım resimlere bi bak :) ... Az kirlenir zaten artık :) iyi seyirler

Teşekkür ederim :) maalesef dolaba alamıyorum filtreyi delikler var ama bu sefer basış borusu kuru alan'ın üzerine geliyor. Kuru alana gayet rahat çıkıyorlar çok sükür bir problem yaşamadım hatta deli oldular görduklerinde diyebilirim. Tekrar teşekkürler :)

yani altı petrol ürünü gibi exo-terra nın moss matı işte teraryum için yıkanabiliyor salınım yaptığını daha görmedim, kaydırmaz baya kötüydü suyu boyayınca acele çare bu oldu

dolaba niye alamıyorsun kubilay dolaba mı sığmıyor?

Yok abi dolaba sığıyor. Ama filtre hortum delikleri bir sag bir solda.. Basış borusu kuru alan'ın üstüne geliyor bu seferde

eee olması gerektiği gibi aslında  :D naptın kuru alanı yerine mi silikonladın başka yere alamıyor musun?

nick burns' Alıntı:
eee olması gerektiği gibi aslında  :D naptın kuru alanı yerine mi silikonladın başka yere alamıyor musun?

Sağ ön tarafa alabilirim diğer türlü yan camlara paralel oluyor.. Öylede görüntü hoş olmuyor :)

Geri