Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

15 gün sonra Tosbişimiz geri geldi :)

Baybars

Bronz 3 Üye
Umudunu kestiğimiz Tombişin arkadaşı Tosbiş'i 10 dakika önce koridorda bulduk. Her tarafıda didik didik aramamız rağmen. Sol gözü katarak gibi idi. Hemen suya koydum sol ön ayağıyla devamlı orayı kaşıyordu. 5 dakika sonra kendiliğinden düştü. Şükür keyfi yerine gelmeye başladı. Mutluyuz. Ama şuan yemek yemiyor. Biraz alışsın malum uzak kaldı garibanım.

Çok sevindim. Allahtan bir kaza olmadan çıktı ortaya. Susuz olmayacağını anlamıştır :)

Bir süre sonra ürkeklikte geçecek inşallah.

Cvp: 15 gün sonra Tosbişimiz geri geldi :)

mehmet iyi olarak bulduğunuza bende sevindim. sıpa kaç gündür kayıptı. iyi ki üstüne basmamışsınız.

Teşekkürler arkadaşlar. Bu arada Tosbiş 15 gündür kayıptı. Ayrıca hafif yandan çarklı olmuş :) sağa biraz yatık yüzüyor ama düzelecek sanırım kendini toplamaya başladı. Dün akşam ve sabahta bir iki lokma yedi...

Sonuçta soğukta ve susuz kaldı. Bu anlamda bocalaması normal. Eğer yan yüzme bir kaç gün daha devam ederse tedavi gerekir.

Gözünüz aydın. İnanın sanki benim kaplumbağam kaybolmuş da bulunmuş gibi sevindim :)

Çok sağolun arkadaşlar ilginiz ve iyi dilekleriniz için...

Geri