Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

2.En Güzel Kaplumbaga Yarışması Oylamaları

2. Kaplumbaga Resmi Yarışması

• castiel

Oy: 18 41.9%
  • LEGENDRL90

Oy: 5 11.6%
  • Nomek

Oy: 4 9.3%
  • ---Atıldı----

Oy: 7 16.3%
  • Seahawk

Oy: 1 2.3%
  • tubidik

Oy: 2 4.7%
  • Paytak

Oy: 6 14.0%

• Kullanılan toplam oy
    43

furkan54ozan

Bordo Bereli
Merhaba.
Yarışmamızın birincisini siz seçeceksiniz!
Hangi üyenin kaplumbagasını beğendiyseniz o üyeye anketimizden oy vererek destek olabilirsiniz.

Oylama Başlasın !

castiel
mailto:/54uq0l.jpg
mailto:/2i9phqx.jpg
mailto:/4hq50.jpg

LEGENDRL90
mailto:/33vhsba.jpg
mailto:/34ih45d.jpg
mailto:/1zz2e0g.jpg

Nomek
mailto:/vimv68.jpg
mailto:/2ypi1dk.jpg
mailto:/20kq2q.jpg

PiscesUveys
mailto:/2qd21if.jpg
mailto:/206z9f6.jpg
mailto:/t6bbc1.jpg

SeaHawk
mailto:/23s8b5e.jpg
mailto:/6899pe.jpg
mailto:/i5887t.jpg

tubidik
mailto:/1q4o6g.jpg
mailto:/whzhmr.jpg
mailto:/2rdg5n6.jpg

paytak
mailto:/eqs3h4.jpg
mailto:/hwampc.jpg

Resimler büyük diyenler için linkler

castiel
mailto:/54uq0l.jpg
mailto:/2i9phqx.jpg
mailto:/4hq50.jpg

LEGENDRL90
mailto:/33vhsba.jpg
mailto:/34ih45d.jpg
mailto:/1zz2e0g.jpg

Nomek
mailto:/vimv68.jpg
mailto:/2ypi1dk.jpg
mailto:/20kq2q.jpg

PiscesUveys
mailto:/2qd21if.jpg
mailto:/206z9f6.jpg
mailto:/t6bbc1.jpg

SeaHawk
mailto:/23s8b5e.jpg
mailto:/6899pe.jpg
mailto:/i5887t.jpg

tubidik
mailto:/1q4o6g.jpg
mailto:/whzhmr.jpg
mailto:/2rdg5n6.jpg

paytak
mailto:/eqs3h4.jpg
mailto:/ve634.jpg
mailto:/1zj250.jpg

Herkese başarılar :)
2 kişi arasında kararsız kaldım oyumu sona doğru vereceğim :)

Bizde oy Kullanabiliyor muyuz ? Ayrıca Kaplumbağaların hepsi ayrı güzel..En çok beğenilen kazansın diyelim..:)

ben scrapy'me oy attım valla. kural dışıysa silebilirsiniz. sonra haksızlık olmasın da :D

Kendi adima konusup ben hayvanin ortamina bakip rahat edecegi bir ise oy vermeyi düsünüyorum. Kaplumbaganin şirinligi benim için arka planda. Hak eden kazansin diyorum.

Evet bencede hem fotoğrafın kalitesine hemde yaşadığı ortama bakılmalıdır mesela ben profesyonel olarak çektim ve 50 litrelik yeni akvaryum aldım. şartları çok iyi şimdi afacanın.

En şirin kaplumbaga ile en güzel kaplumbaga fotografı aynı şey değildir
Lütfen katagorimizi en şirin kaplumbaga olarak anlamayınız

paytak' Alıntı:
Evet bencede hem fotoğrafın kalitesine hemde yaşadığı ortama bakılmalıdır mesela ben profesyonel olarak çektim ve 50 litrelik yeni akvaryum aldım. şartları çok iyi şimdi afacanın.

Ben size katılmıyorum.Diyelim sizin şartlarınız çok iyi, kaplumbaganızın yaşadığı ortam dört dörtlük diğer tarafta akvaryum ekipmanları tam değil ama kaplumbagasının fotograflarını yarısmaya uygun olarak çekmiş.. Bu durumda sizin sırf ortamanız çok iyi diye kazanmanız çok mantıksız, zaten sizin ortamınız çok iyiyse verilecek olan hediyeye ihtiyacınız yok demektir üstelik herkes profesyonel fotografçı değil çekimi çok iyi olsun sırf ortama ve fotograf kalitesine bakarak oy vermemenizi öneririm.

Tamam yöneticim bana oy verenler için teşekkür ederim en azından bir yem veya filtreyede ihtiyacım vardı inşallah kazanırım şimdiden herkese ço çok teşekkür ederim.

AAA benim kapluşum KRAAAAKK hemen oy veriyorum :D

Edit furkan54ozan: Kısaltma yaparak konusmak yasaktır.

Hileyle oy kazanacagını zanneden arkadaşlara bir uyarım var
Herşey anlaşılıyor

Yarışmadan atılmak istemiyorsanız hileye başvurmayın

Kim hile yapıyor ki ben hile yapanların hiçbirşey haketmediğine inanıyorum.

Bana oy verenlere çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok çok teşekkürler.:) beni çok mutlu ediyorsunuz.

oleeeyy sonunda girebildim siteyee :D öncelikle bana oy veren herkese çok çok teşekkürederim :D minikle beni çok mutlu ettinizz hak eden kazansın diyorum ve miniğime oy atıyorum :):) çok sağolun arkadaşlar :)

Geri