Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

2 tane su kaplumbagası

asi kız

Bordo Bereli
iyi gunler kabuk boyu 11-7 veya en maksimum 13 cm iki tane su kaplumbagası sahiplenmek istiyorum alıp ablama vericem o çok istiyorda yoksa benimkilere el koycak yardım edin lütfen:)

Cvp: 2 tane su kaplumbagası

asi kız' Alıntı:
iyi gunler kabuk boyu 11-7 veya en maksimum 13 cm iki tane su kaplumbagası sahiplenmek istiyorum alıp ablama vericem o çok istiyorda yoksa benimkilere el koycak yardım edin lütfen:)

Halihazırda beslediğin kaplumbağalara yerin yetersizken elindekilerden sahiplendirmen hem senin hem de ablan açısından en iyisi olacaktır.

furkan benım ıcın hıc ıyı olmaz çunku onlar benım yavrum kımseye vermem onları onlar benım aşkım benım ıcın hayat onlardan ıbaret onlar olmazsa yaşayamam ben ondan dolayı vermek ısteyen varsa sevinirim ablam ıcın ıyı olur

bu konuda furkan haklı asiye boyları daha büyüdüğünde ömürlük diye tabir ettiğimiz akvaryuma geçmen zaruri hal alacak. istemesende bir kısmını mecburen sahiplendirmek zorunda kalacaksın. ama senin avantajın ablana vermen ondayken de gidip kontrol etme olanağın var. hemde hayvanlar iki ayrı akvaryumda rahat etmiş olacaklar. uyumsuz ve kaçma olasılığı olanları ona ver. böylece alan açılacağı için hayvanlarda sağlıklı biçimde büyüme olanağına kavuşmuş olacaklar. mesela birisi o boy atamayan olabilir.

abi ama o çok küçük :) rainbowdash hiç büyümeyen :( akvaryum konusunda haklı olabilirisn abi ama onlar benim canım onlar benim abi onlara çok bağlandım kopmam zor sizde kendi çapınızda haklısınız ama bağlanıpda kopmak çok zor anlayın beni..

nerede bakılacak kaplumbağalara? Akvaryum, ısıtıcı falan var mı ablanda?

Hepsi var kendi evinde bakacak şuanda ev taşıyor o zamana dek bulursak ben bakacağım tamamen taşınana dek birkac gun ben misafir edicem

Geri