Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

2 yaşındaki kırmızı yanaklı su kaplumbağamıza yuva arıyoruz

biologozlem

Üye -
Merhaba, 2 yaşında sağlıklı bir su kaplumbağamız var. Bir yavru kedi sahiplendik. Kedimiz nedeniyle akvaryumu kapalı tutmak zorunda kalıyoruz. Bir de pandemi sebebiyle tek başına kaldı. Bu sebeple ona iyi bakacak bir aile arıyoruz. İstanbul'da yaşıyoruz.

Nur20

Yeni Üye
2 yaşında bir su kaplumbağam var ona arkadaş ariyorum eğer sizin içinde uygunsa sahiplenmek isterim

biologozlem

Üye -
Merhaba, cevabınız için teşekkürler, çok seviniriz. İstanbul Küçükyalı'da oturuyoruz. Siz nerede oturuyorsunuz? Uygun ise özel mesaj bölümü ile ilerleyebiliriz.

cem

Süper Moderatör
Yönetici
Yaş önemli değil, kabuk boyları emsal olmalı aksi halde büyük olan küçüğü ezebilir. Saldırıp yaralayabilir.

biologozlem

Üye -
Merhaba Cem Bey, haklısınız. Bilgi için Şuşa'nın fotoğrafını da ekliyorum. Boyu 11 cm. Tahminen 2 yaşını yeni doldurdu. Yuva arayışımız acil. Herkesin bilgisine.

Ekli dosyalar

• Şuşa.jpeg
    Şuşa.jpeg
    126.4 KB · Görüntüleme: 64
  • Şuşa2.jpeg
    Şuşa2.jpeg
    110.2 KB · Görüntüleme: 64
  • Şuşa3.jpeg
    Şuşa3.jpeg
    111.5 KB · Görüntüleme: 64

Ada

Yeni Üye
Merhaba, yuva bulabildiniz mi acaba? Bulamadıysanız kaplumbağanızı sahiplenmek istiyorum. İstanbul Maslak da oturuyorum.

ozkanmede

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar sahiplendirmeyi düşünen varsa iletişime geçebilir mi ? Teşekkürler şimdiden :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

hakan tercan

Yeni Üye
Değerliii arkadaşlar bende su kaplumbağası sahiplenmek istiyorum sahiplendirmek isteyenler beni arayabilirler şimdiden teşekkür edeirm.

Moderatör tarafında düzenlendi:

GlyShnn

Yeni Üye
Merhaba, 2 yaşında sağlıklı bir su kaplumbağamız var. Bir yavru kedi sahiplendik. Kedimiz nedeniyle akvaryumu kapalı tutmak zorunda kalıyoruz. Bir de pandemi sebebiyle tek başına kaldı. Bu sebeple ona iyi bakacak bir aile arıyoruz. İstanbul'da yaşıyoruz.
Merhaba, kızım için bir kaplumbağa sahiplenmek istiyoruz. Biz İstanbul'da Kadıköy tarafındayız. Bir de ekipmanları, akvaryumu da birlikte mi vereceksiniz acaba?

Kaankayra

Yeni Üye
Merhaba kaplumbaganıza yuva buldunuz mu

Aysima

Yeni Üye
Merhaba sahiplendirmediyseniz ulaşabilir misiniz

Chico

Yeni Üye
Merhaba,

18 yıldır baktığımız su kaplumbağamızı sahiplendirmek istiyoruz, ilgilenenler iletişime geçebilir mi ?

Teşekkürler,

Catalbasilayda

Yeni Üye
Merhabalar sahiplenmek isterim bende istanbulda yaşıyorum

emre34

Yeni Üye
selamün aleyküm duruyor ise alayım
Merhaba, 2 yaşında sağlıklı bir su kaplumbağamız var. Bir yavru kedi sahiplendik. Kedimiz nedeniyle akvaryumu kapalı tutmak zorunda kalıyoruz. Bir de pandemi sebebiyle tek başına kaldı. Bu sebeple ona iyi bakacak bir aile arıyoruz. İstanbul'da yaşıyorum

sinemsyt

Yeni Üye
merhaba hala duruyorsa ben sahiplenmek istiyorum. lütfen iletişime geçermisiniz.