Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

2 yaşındaki kırmızı yanaklı su kaplumbağamıza yuva arıyoruz

biologozlem

Yeni Üye
Merhaba, 2 yaşında sağlıklı bir su kaplumbağamız var. Bir yavru kedi sahiplendik. Kedimiz nedeniyle akvaryumu kapalı tutmak zorunda kalıyoruz. Bir de pandemi sebebiyle tek başına kaldı. Bu sebeple ona iyi bakacak bir aile arıyoruz. İstanbul'da yaşıyoruz.

2 yaşında bir su kaplumbağam var ona arkadaş ariyorum eğer sizin içinde uygunsa sahiplenmek isterim

Merhaba, cevabınız için teşekkürler, çok seviniriz. İstanbul Küçükyalı'da oturuyoruz. Siz nerede oturuyorsunuz? Uygun ise özel mesaj bölümü ile ilerleyebiliriz.

Yaş önemli değil, kabuk boyları emsal olmalı aksi halde büyük olan küçüğü ezebilir. Saldırıp yaralayabilir.

Merhaba Cem Bey, haklısınız. Bilgi için Şuşa'nın fotoğrafını da ekliyorum. Boyu 11 cm. Tahminen 2 yaşını yeni doldurdu. Yuva arayışımız acil. Herkesin bilgisine.

Ekli dosyalar

• Şuşa.jpeg
    Şuşa.jpeg
    126.4 KB · Görüntüleme: 67
  • Şuşa2.jpeg
    Şuşa2.jpeg
    110.2 KB · Görüntüleme: 67
  • Şuşa3.jpeg
    Şuşa3.jpeg
    111.5 KB · Görüntüleme: 67
Merhaba, yuva bulabildiniz mi acaba? Bulamadıysanız kaplumbağanızı sahiplenmek istiyorum. İstanbul Maslak da oturuyorum.

Merhaba arkadaşlar sahiplendirmeyi düşünen varsa iletişime geçebilir mi ? Teşekkürler şimdiden :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerliii arkadaşlar bende su kaplumbağası sahiplenmek istiyorum sahiplendirmek isteyenler beni arayabilirler şimdiden teşekkür edeirm.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba, 2 yaşında sağlıklı bir su kaplumbağamız var. Bir yavru kedi sahiplendik. Kedimiz nedeniyle akvaryumu kapalı tutmak zorunda kalıyoruz. Bir de pandemi sebebiyle tek başına kaldı. Bu sebeple ona iyi bakacak bir aile arıyoruz. İstanbul'da yaşıyoruz.
Merhaba, kızım için bir kaplumbağa sahiplenmek istiyoruz. Biz İstanbul'da Kadıköy tarafındayız. Bir de ekipmanları, akvaryumu da birlikte mi vereceksiniz acaba?

Merhaba kaplumbaganıza yuva buldunuz mu

Merhaba sahiplendirmediyseniz ulaşabilir misiniz

Merhaba,

18 yıldır baktığımız su kaplumbağamızı sahiplendirmek istiyoruz, ilgilenenler iletişime geçebilir mi ?

Teşekkürler,

Merhabalar sahiplenmek isterim bende istanbulda yaşıyorum

selamün aleyküm duruyor ise alayım
Merhaba, 2 yaşında sağlıklı bir su kaplumbağamız var. Bir yavru kedi sahiplendik. Kedimiz nedeniyle akvaryumu kapalı tutmak zorunda kalıyoruz. Bir de pandemi sebebiyle tek başına kaldı. Bu sebeple ona iyi bakacak bir aile arıyoruz. İstanbul'da yaşıyorum

merhaba hala duruyorsa ben sahiplenmek istiyorum. lütfen iletişime geçermisiniz.

Geri