Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

42w halojen ampul

Bulaşık süngeri gibi bir sünger olur.

Neyse yarın tatile gidicez zaten 3 günlüğüne geldikten sonra birdaha konuşuruz çünkü bana biraz karmaşık geldi yapabileceğimi sanmıyorum.

teşekkür ederim. şimdi karar verdim gitmeden önce elyafı kullanacağım. ya şöyle yapsam olmazmı bulaşık süngeri kullanmak yerine:
süngerin alt kısmını keseyim üst taraftaki (pervanenin olduğu taraftaki) sünger kalsa, alt tarafa da sera marka elyafımı koysam. nasıl olur? bulaşık süngeri kullanmak pek içime sinmedi.

hem filtreyi temizleyeyim birde dip çekimi yapayım gitmeden önce.

teşekkür ederim. şimdi karar verdim gitmeden önce elyafı kullanacağım. ya şöyle yapsam olmazmı bulaşık süngeri kullanmak yerine:
süngerin alt kısmını keseyim üst taraftaki (pervanenin olduğu taraftaki) sünger kalsa, alt tarafa da sera marka elyafımı koysam. nasıl olur? bulaşık süngeri kullanmak pek içime sinmedi.
Olur süngeri ziyan etme diye dedim. Önce sıkıştırılabilirse o şekilde yap. Sığmazsa kesersin.

cem bey filtreyi söktüm kesmessem sığmayacak fakat süngerde yuvarlak bir boşluk var ve hazne kısmında yukarıya doğru giden bir boru var ama elyafı yerleştirirsem o boru kısmı kapanır yani süngerdeki gibi yuvarlak boşluk yok elyafta sorun olurmu?

cem bey filtreyi söktüm kesmessem sığmayacak fakat süngerde yuvarlak bir boşluk var ve hazne kısmında yukarıya doğru giden bir boru var ama elyafı yerleştirirsem o boru kısmı kapanır yani süngerdeki gibi yuvarlak boşluk yok elyafta sorun olurmu?
Fotoğraf atar mısın boşluğu.

Hallolduysa tamamdır.

Izgara kısımlarında elyaf beyaz olarak gözükür ilerleyen zamanda koyu kahverengiye dönecek o vakit çıkarır o kısmı koparır eksilen kadar elyaf koyarsın.

Geri