Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

480 litre mobilyalı tam set akvaryum ve 3 kaplumbağa (Fiyatı siz belirleyin!)

Deadly Sto(R)m

Gümüş 5 Üye
Merhaba,

mailto:/forum/konu-3-guzeller.html linkindeki akvaryumumu kızım doğduğundan beri ilgilenemediğim için tam set olarak satmak istiyorum. Bilgiler aşağıdadır.

Akavaryum boyutları :120x80x50
Mobilya: Dahil
Kuru alan: Mevcut
3 dişi kaplumbağa ile birlikte vereceğim. Kaplumbağalar ilk günden beri Raffy P ve Raffy I karışıyla besleniyor. (%90 /%10)
Filtre : Tetra EX1200 dış filtre
Isıtıcı : Eheim Jager 200 w
Taban: Silis kum
Aydınlatma: 44 LED, kumandalı renk değiştiren şerit led. (Bazı ledler sorunlu)
Kuru alan: Çakıl (çakılların büyük bölümünü kaplumbağalar söktü. Yeniden dizayn etmeniz gerekir.)
Yer: İstanbul / Acıbadem
Nakliye konusunda malesef yardımcı olamam. (Akvaryum ve mobilya biraz ağır)
Fiyat: Amacım satmak değil, Kaplumbağalara iyi bakacak birini bulmak. Görsel olarak gerçekten çok keyifliler. Lütfen teklifinizi yazın ve anlaşırsak nakliyecinizle gelip akvaryumu alın.

Ekli dosyalar

• rbjtee.jpg
    rbjtee.jpg
    280.3 KB · Görüntüleme: 72
Uzun zamandır gözükmüyordun. Hayırlı olsun Allah analı babalı sağlıklı sıhhatli büyütsün inşallah. Ömrü uzun olsun.

Nihayetinde senide kaybettik bayağı uğraşmıştın hayırlısı artık.

Cvp: 480 litre mobilyalı tam set akvaryum ve 3 kaplumbağa (Fiyatı siz belirleyin!)

Cok tesekkur ederim. Yillardir baktigim kaplumbagalari vermek hic icime sinmiyor aslinda ama 1 yildir dogru duzgun ilgilenemiyorum. Normalde yazin 2 ay tatilim olurdu ve kaplumbagalarima gerekli herseyihalletmeye calisirdim. Gecen yaz pozisyon degisikligim olunca sorumluluklarim artti. Bu kis da kizim olunca artik hic vakit ayiramiyorum kaplumbagalarima ve bu beni uzuyor :(

Aslinda yuzlerce binlerce lira istemiyorum. Sadece alacak kisi kaplumbagalara iyi baksin.

Lutfen fiyat teklifinizi iletin. Cok mu az diye dusunmeyin.

Cvp: 480 litre mobilyalı tam set akvaryum ve 3 kaplumbağa (Fiyatı siz belirleyin!)

Ekipman fiyatına tam set akvaryum isteyen yok mu?

Facebook uzerinden yazdim bugun, bekliyorum. Kolay olan kaplumbagalari golete birakip ekipmanlari parca parca satip para kazanmak. Ben ise zor olani istiyorum, kaplumbagalarima iyi bakacak biri.

Normalde hersey dahil ucretsiz verecektim ama bu sefer alici cok olacak. Filtreyi isiticiyi kendine kullanip kaplumbagalar golete gidecek :( Bu yuzden ucret talep ediyorum.

Ben de hep, son paragrafinizdaki olaydan endise ediyorum. Burdaki bir arkadas sozlesme imzalatirim falan diyordu ama ne yapti bilmiyorum

Cvp: RE: 480 litre mobilyalı tam set akvaryum ve 3 kaplumbağa (Fiyatı siz belirleyin!)

berrakerkin' Alıntı:
Ben de hep, son paragrafinizdaki olaydan endise ediyorum. Burdaki bir arkadas sozlesme imzalatirim falan diyordu ama ne yapti bilmiyorum

o arkadaş bildiğim kadarıyla kaplumbağaları kendi arkadaşına verdi. akvaryumunu da satışa koymuştu.

Sağlıklı Sıhhatli buyusun inşallah.
Güzel sistemlerden birini daha kaybediyoruz umarım en doğru yere en doğru sahiplerine ulaşırlar.

Geri