Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

6 yasında istanbul

ozgekrlk

Yeni Üye
Merhaba kaplumbağam Muittini uygun koşulları sağlayamadığım için sahiplendirmek istiyorum. Diğerleri öyle mi bilgim yok ancak yemlerini zıplayarak yemeyi tercih ediyor akvaryuma atıldığında yemiyor ona vakit ayıracak biri olursa benimle iletişime geçebilir.. kabuğu 6-7cm civarında.

Cvp: 6 yasında istanbul

yem için zıplarlar ama akvaryuma atıldığında yemediklerini hiç görmedim. kuru alanına koyarak yedirmeyi denediniz mi?

tarcinveduman' Alıntı:
yem için zıplarlar ama akvaryuma atıldığında yemediklerini hiç görmedim. kuru alanına koyarak yedirmeyi denediniz mi?

Normalde hergun 4 te yiyorsa akvaryuma atildiginda gece yiyor ya da ertesi gune kaliyor.

10 cm altinda cinsiyet sadece tahmin edilebilir.

Evet 7 cm. Icinde bulundugu havuz kucuk oldugundan o da buyuyemiyor.

Büyümesinde bulunduğu ortamın uzunluğu, genişliği ve derinliği kadar kullanılan ekipmanlar ve verilen yem çeşitleri de gelişiminde etkendir

Geri