Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

afacanımla sporum ...:) açlıktan dans :)

castiel

Gümüş 1 Üye
bu fiziğin en tok hali xD elim yara dolu :)

http://tr.sevenload.com/videolar/HbJQkxx-Ksa-kaplu

fizik en çok bana düşkün o arada dolaşan da kimya o okadar sessiz değil aslında ama gözleri hasta olduğu için öyle :( kremini hep sürüyorum.minik ise taştaki ablama düşkündür en komik bakışlı o :D fizik böle sadece bbenim peşimden koşuyo :D

budaa minik :D çizgili kaplumbağa açıktığı zaman resmen dans ediyor :D:D

http://s762.photobucket.com/albums/xx263/nurdanklyc/?action=view&current=minikkkk.flv

furkan54ozan

SKF Delisi
RE: afacanımla sporum ...:)

Video upload edemiyorum demiştiniz sanırım :p
Kaplumbagalarınız çok şirin :) Özelliklede o sürekli cama yapışan,elinizi uzattıgınız kaplumbaga benim kaplumbagalarımdan birine benziyor...:)
Teşekkürler videonuzu paylaştıgınız için.Videoların devamını bekleriz...

castiel

Gümüş 1 Üye
çok teşekkürederizz :D :D evet işte onun adı fizik :D video bende çook var koyarım hele bitanesinde tam vahşi hali :D buarada ikinci video yu düzellterek ekledim onada bak istersen o çizgili kaplumbağa değişik bi tür

edi=büdü

Gümüş 4 Üye
ikinci videoda ilk görünen acaba hastamı sanki gözleri şiş gibi geldi bana yemin kokusunu alınca kafayı ceviriyo ama açmıyo gözlerini

castiel

Gümüş 1 Üye
evet önceki video o ozamanlar hastaydı üçüde.akciğer enfeksiyonuydular allahtan atlattık

istiridye

Bronz 2 Üye
Çok şirinlermiş :D uzun ömürler.

Ha bu arada arkadan gelen Peugeot sesi çok iyimiş

cansell

Taç 1 Üye
çok tatlılar hele ki minik ben miniğe taktım kafayı :) çok istiyorum o kapluştan ya buarlarda da yok ondan ):

castiel

Gümüş 1 Üye
hhehhe teşekkürler ablası xD ya evet ondan heryerde olmuyo bende tesadüfen bulmuştum.ama bişi diyim mi :D kırmızı yanaklılardan daha uysal ve insancıllar hatta maşallah daha sağlıklılar daha cesaretliler :D kaandan duyduğum kadarıylan çamurlu suda bile yaşarlarmış.kırmızı yanaklılar çok narin yahu.suyu bile bekletilmeliymiş fln :(