Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

afacanımla sporum ...:) açlıktan dans :)

castiel

Gümüş 1 Üye
bu fiziğin en tok hali xD elim yara dolu :)

http://tr.sevenload.com/videolar/HbJQkxx-Ksa-kaplu

fizik en çok bana düşkün o arada dolaşan da kimya o okadar sessiz değil aslında ama gözleri hasta olduğu için öyle :( kremini hep sürüyorum.minik ise taştaki ablama düşkündür en komik bakışlı o :D fizik böle sadece bbenim peşimden koşuyo :D

budaa minik :D çizgili kaplumbağa açıktığı zaman resmen dans ediyor :D:D

http://s762.photobucket.com/albums/xx263/nurdanklyc/?action=view&current=minikkkk.flv

RE: afacanımla sporum ...:)

Video upload edemiyorum demiştiniz sanırım :p
Kaplumbagalarınız çok şirin :) Özelliklede o sürekli cama yapışan,elinizi uzattıgınız kaplumbaga benim kaplumbagalarımdan birine benziyor...:)
Teşekkürler videonuzu paylaştıgınız için.Videoların devamını bekleriz...

çok teşekkürederizz :D :D evet işte onun adı fizik :D video bende çook var koyarım hele bitanesinde tam vahşi hali :D buarada ikinci video yu düzellterek ekledim onada bak istersen o çizgili kaplumbağa değişik bi tür

ikinci videoda ilk görünen acaba hastamı sanki gözleri şiş gibi geldi bana yemin kokusunu alınca kafayı ceviriyo ama açmıyo gözlerini

evet önceki video o ozamanlar hastaydı üçüde.akciğer enfeksiyonuydular allahtan atlattık

Çok şirinlermiş :D uzun ömürler.

Ha bu arada arkadan gelen Peugeot sesi çok iyimiş

çok tatlılar hele ki minik ben miniğe taktım kafayı :) çok istiyorum o kapluştan ya buarlarda da yok ondan ):

hhehhe teşekkürler ablası xD ya evet ondan heryerde olmuyo bende tesadüfen bulmuştum.ama bişi diyim mi :D kırmızı yanaklılardan daha uysal ve insancıllar hatta maşallah daha sağlıklılar daha cesaretliler :D kaandan duyduğum kadarıylan çamurlu suda bile yaşarlarmış.kırmızı yanaklılar çok narin yahu.suyu bile bekletilmeliymiş fln :(

Geri