Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Akvaryum, ekipmanlar ve kaplumbağanın geleceği

Su ısıtıcının plastiğine kadar suyu yükseltin. Gri kısma kadar.

O ampuller olmaz. Klasik ampulde 40-60 watt armut ampul, halojende 42-52-53 watt armut ampul olacak. 10'lu paket olarak satılıyor. Bu şekilde yedekli alın.

Kuru alandaki taşı, plastik bitkileri çıkarın. O mavi şeyler nedir?

Suda derecenin konumu ve yeri uygun.

Kabuk jelini atın. Diğer konuda notox u anlattım.

Metilen mavisini haftada bir 1 damla damlatın. Su değişiminden 2 gün sonra.

O ampuller olmaz. Klasik ampulde 40-60 watt armut ampul, halojende 42-52-53 watt armut ampul olacak. 10'lu paket olarak satılıyor. Bu şekilde yedekli alın.

Metilen mavisi için marka öneriniz var mı cem bey?
Bir de fotoğrafını eklediğim vitamin yavrular için uygun mu?

Ekli dosyalar

• IMG-20240801-WA0000.jpg
    IMG-20240801-WA0000.jpg
    68.3 KB · Görüntüleme: 6
Vitamin olarak bunu kullanıyoruz. Doğal içerik anlamında sera reptilin en iyi vitamin ama çok pahalı.

Metilen de Contra-ichthyo deep fix dezopur yada deep fix dezofix'ten biri olur. Bunlarda oranı yoğundur. Bulamazsanız başka bir marka da olabilir. Çözelti farklı olsa da hepsi aynı içeriğe sahip. Giyseye bulaşmasın lekesi çıkmaz. Elden de birkaç güne çıkıyor.

Kuru alandaki taşı ve plastikleri çıkardım. Mavi şey 1 tane akvaryum temizlik taşı diye atmıştım eridi

O taşları kullanmayın hayvan yiyebilir.

Geri