Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

akvaryum ve ekipmanların fıyatları

vicdan

Bronz 2 Üye
arkadaşlar benim Bıcırık hala o ölüm fanuslarında yaşam mücadelesi veriyor. şu aralar akvaryum ve ekipmanlarının fiyatlarına bakıyorum ancak fiyat aralığı çok fazla. mesela filtre fiyatları 15 tl den 80-90 tl ye kadar çıkıyor. kapluşumla ömrü boyunca beraber olmak istesem ekipmanlara ne kadar para vermem gerekir? annem fiyatları uygunsa alacağını söyledi. değilse vermek zorunda kalacağız:(

Smyrna35

Gümüş 3 Üye
İnterneti biraz araştırırsan inanılmaz ucuz fiyata malzeme ve yemler bulabilirsin. Ankara'daysan akvaryum için ulus'a git, imkan varsa taymur'un ana yerine ulaş, çok ucuza büyükçe akvaryumlar alabilirsin.

600l debili koca bir şelale filtreyi internetten 16 liraya aldım, gerisini sen düşün. Akvaryumu bilemiyorum ama geri kalan tüm ekipmanları interneti araştırdıktan sonra siparişle al. Dışarının üçte bir fiyatına gelir herşey.

tubidik

SKF Delisi
ben de çok ucuza aldım. ama burası kayseri belki burda ucuzdur. çünkü burda kapluş fiyatını bir duysan. ben söylemek istemiyorum. saygısızlık gibi geliyor bana.

vicdan

Bronz 2 Üye
üzgünüm:( ben İstanbul'da yaşıyorum. İstanbul'daki arkadaşlar, ekipmanlarınızı nereden kaça aldığınızı söylerseniz Bıcırık kısa sürede akvaryumuna kavuşur:)