Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Akvaryumuma uygun çift hazneli iç filtre önerisi

zeolite ve elyaf koymayı düşünüyorum. veya üç hazneli de olabilir.

Bir filtre vardı. Bulamadım sitelerde bitmiş sanırım. Aksi gibi ismini de hatırlamıyorum. Resminden baktım yok.

Standard tipler boyca uzun olmaz, sığmaz.

Boyları uzun debileri 800 lt/h ve üstü. O akvaryuma uygun değil.

Hayvan ufak zaten çabuk kirlenmez. Acele etme.

Bu arada akvaryumum omurlukten onceki son ara gecisli akvaryum mu boyutu?

Birde sanirim kaplumbagamin kabugu cikacak cunku bir tanesi havaya kalktı elimle alsam cikar ama cani acir veya kanar diye korkuyorum

Evet bundan sonra ömürlüğe geçersin. Başka masrafa gerek yok.

Dursun plakayı kendi atsın. Kabuk daha ince kanayabilir.

Evet bundan sonra ömürlüğe geçersin. Başka masrafa gerek yok.

Dursun plakayı kendi atsın. Kabuk daha ince kanayabilir.
Omurluge 1 yil sonra gecsem simdi zaten 8500 tl 1 yil sonra 12-13 bin olur diye dusunuyorum dis filtre falan derken minimum 25 bin tl masraf cikacak degil mi?

Şimdiden ömürlüğü alabilirsin.

Onu bilmiyorum. Yeni çıkmış sanırım dikkat etmedim. Mesaj sayısına ve giriş süresine göre kademe artıyor.

Şimdiden ömürlüğü alabilirsin.

Onu bilmiyorum. Yeni çıkmış sanırım dikkat etmedim. Mesaj sayısına ve giriş süresine göre kademe artıyor.
kademeler 5 den başlıyor. sonra 1 den sonra farklı kademeye geçiyoruz ama ben as 1 iken yeni bir kademeye atlamak yerine geri as 5 e düştüm onu anlayamadım. bu arada skf delisi olmak için kaç mesaj atmak gerekiyor?

Hiçbir fikrim yok onlarla ilgilenmiyorum.

Geri