Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Akvaryumumun yeni hali

En üste zeoliti koyuncada sadece altına elyaf koyabilirsin. Üstte ızgara vs koruma yoksa yukarı koyacağın elyaf pervaneye gidebilir.

Cvp: Akvaryumumun yeni hali

Elyafı aldım Ti.Sert die bi marka, şimdi filtredeki seramikleri en alt kaba alıcam üst bosluguna bu elyaftan koycam sonra süngerler yukarda kalcak, diger malzemeyi alamadıgım için degil mi ? alttan üste dogru, Seramik , elyaf , 1. sünger , 2. sünger şeklinde yapıyorum.

Aynen uygundur Zeki. Zeoliti yani işlevini yapan denitrate malzemesini aldınmı benim dediğim dizilime geçersin. En azından amonyak konusunda zaman kazanırsın. Yani su biraz daha uzun süre uygun kalır.

O ürünün fiyatı ne kadar dır abi ? her petshopta bulabilirmiyim ?

belki petshoplarda olabilir. şu an internet piyasasında yok. nette 25-30 tl arası birşeydi. 250 ml'lik yem kutusundan biraz büyük.

Juen de kalmamış. Sürekli önerince biti sanırım :)

Firmaları bilmem ama ürünler bunlar;
Küçük boy;
http://www.akvaryem.com.tr/Seachem-De-Nitrate-250-Ml,PR-1224.html
mailto:/urun/seachem-de-nitrate-250-ml-nitrat-giderici-filtre-mlazemesi.aspx

Orta boy;
http://www.petburada.com/seachem-de-nitrate-500-ml-

Burada her boyu yazmışlar;
http://www.gittigidiyor.com/arama/?k=seachem+de+nitrate+250+ml.

seni bilmem de emre bir daha ki alımda satıştan kar isteyeceğim. :smile:

Doğru söylüyorsun, birçok ürünlerini bitirttik. Sitedeki link sayılarına baksalar şaşarlar :)

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim :)

Bu sitede fiyatı 10.50 kuruş 250 ml ligi güvenilir bir sitemi acaba buradan sipariş versem bir sorun olur mu ki ?

mailto:/urun/seachem-de-nitrate-250-ml-nitrat-giderici-filtre-mlazemesi.aspx?ttype=Details#pt

o fiyata bedava ama site hakkında bilgim yok. izmire gittiğimde elden alırım bende. izmirli arkadaşlarda bakabilir. emre bu küçük boy mu sendeki kutuya baksana. ben izmirde bırakmıştım.

250ml lik yazıyor abi ama bilmiyorum tabi daha kücügü fln varmı daha önce hic kullanmadııgm icin. abi izmire ne zaman gideceksin ? ve gittikten sonra ne zaman döneceksin ankaraya, bana gittiginde alabilirmisin ankarya geldiginde senden alayım bende eger senin içinde bir mahsuru olmazsa ve zahmet vermezsem tabiki.

ama ben bide önce buradaki petshoplara sorayım gene burdan haber ederim eger burada varsa hemen hemen aynı ücrete senide zahemete sokmamış olurum abi:)

mart sonu bir haftalığına bahçe temizliği için gitme durumum olabilir. daha netleştirmedim. gidersem alırım. yoksa haziran gibi git gelim var.

Geri