Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Akvaryumumuz

Geçmiş olsun Burcu. Hep terslikler seni buluyor. Aileni ikna etmeden olmaz.

Cvp: Akvaryumumuz

Gerek kalmadı.Babam kızmadı.Annem söylendiğiyle kaldı.Silikonla tamir edicez.
Yaşasın!!!!!! :haha: ^^ :D :smile: :t65y:

Bu akvaryum zaten kucuk istersen direk plastik kap al burcu silikonla ugrasmadan
Sevindim :)

Burcu sonun da annen kaplumbağaları değil seni sahiplendirecek :D Ben alırım hemen üzülme Yeşilin yanında yaşarsın :t65y:

Bu vakayıda atlattın Burcu. Hadi hayırlısı. Şu yeni kabıda aldınmı tamamdır. Eskiyide gene onarıp sakla.

inanki ben senden fazla sevindim. hadi hayırlı olsun. bugün çok içime oturmuştu.

burcu bundan sonra ailene haber ver gizli iş yapma. herşeyi sana kıymet verdikleri için yapıyorlar. annenin kızdığı noktada bu. karşılıklı güven her işi çözer.

Cvp: RE: Akvaryumumuz

Alisarp' Alıntı:
Bu akvaryum zaten kucuk istersen direk plastik kap al burcu silikonla ugrasmadan
Sevindim :)

Akvaryumu düzeltim sapa sağlam duruyo.Kab işini bilmiyorum pek parlak değil.Saol AliSarp abi.Ne çektim burda bilemezsiniz.

olivia-peter' Alıntı:
Burcu sonun da annen kaplumbağaları değil seni sahiplendirecek :D Ben alırım hemen üzülme Yeşilin yanında yaşarsın :t65y:

Olabilir.Kapıya koyar hiç anlamayız :D
Ben minacık birşeyim zaten sorun olmaz.Yüzerim yorulunca çıkarım mango köküne sıkıntı yok :D

AEK' Alıntı:
Bu vakayıda atlattın Burcu. Hadi hayırlısı. Şu yeni kabıda aldınmı tamamdır. Eskiyide gene onarıp sakla.

Abi canım çıktı.Babam yemek yiyiceksin dedi.Para biriktirerek aldığım için annem aç kaldığımı sanıyomuş.Oysa ki sınıfın açı ilan edildim.Pastayı elle yediğim,her kezin yemeğini saldırdığım gibi bir çok mesele var.Onu ancak okul kapandığında alırım.Ohhh beee. :D

cem' Alıntı:
inanki ben senden fazla sevindim. hadi hayırlı olsun. bugün çok içime oturmuştu.

burcu bundan sonra ailene haber ver gizli iş yapma. herşeyi sana kıymet verdikleri için yapıyorlar. annenin kızdığı noktada bu. karşılıklı güven her işi çözer.

Abi kusura bakma seni de rağatsız ettim.Sorun yok akvaryumu onardım.Su vardı içinde bekleyince akvaryumun kokusunu almış.Benim annem kıskançlıktan yapıyor abi.Babam nasıl hayvan sevdiğimi bilir.Deli olurum ölürüm ben onlar için.Emre abinin yazdığı su kaplumbağaları hakkında bilgiyi okutunca izin verdi.İnşallah lamba ve akvaryum sorununuda çözerim.
Hepinize teşekkürler.

Bakım kılavuzunun işe yaradığını görmek çok sevindirici. En çekindiğin babandı, durumu okuyup anlayınca her şey düzelmiş.

Lambayı göstermedim.Yavaş yavaş alıştıra alıştıra kabul ettireceğim.

Geri