Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Akvaryumun en son hali

bqr28

Bronz 4 Üye
Sonunda resimleri atmaya vaktim oldu.
mailto:/o03wr5.jpg
ısıtıcı atman at-180
mailto:/erg9vq.jpg
filtre sunsun 2002f idi heralde
mailto:/jakzmh.jpg
mango kökünün bir ucunu iple bağlayıp kaba delik açarak yükselttim
mailto:/m7cqy9.jpg
bu da kuru alan dere taşıyla yaptım alt tarafta tünel gibi boşluk var kafası eserse orada takılıyor
mailto:/2elckkh.jpg

Cvp: Akvaryumun en son hali

yanlamasına bir şekilde tutturmuşsun falan çok şekil duruyor :D

yüksekliği biraz daha olsaymış iyi olurmuş. ısıtıcının duruşu tehlike arz ediyor. mango normalde dipte durmalı ama hayvan yerinden oynatıp filtre veya taşlara sürükleyebilir. bu sebeple bağlayıp sabitlemen yerinde olmuş. filtrenin konumu taşların sebep olduğu ölü noktaların genişliğine göre uygun yerde.

şu haliyle güzel yapmışsın ama hayvanın boyuna göre yüzecek alan ufak. en kısa zamanda akvaryum ile uygun ortam yaparsan yerinde olacaktır. alınacaklarda ilk düşüneceğin akvaryum olsun. diğerlerini zaman içinde yavaş yavaş halledersin.

Mango kökünün lifli taraflarını makasla kesmeli.
Geçici olarak idare eder, ekipmanlar yeterli ama hayvana gereken sistem Cem in dediği gibi bu değil.

Geri