Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

ALIŞVERİŞ YAPILACAK PETSHOPLAR HAKKINDA

cem

Süper Moderatör
Yönetici
Tüm arkadaşlarımızın faydalanması adına alışveriş yaptığınız petshoplarda yaşadığınız her türlü sıkıntı, şikayet, güvenilirlik, maliyet, indirim gibi her konu hakkında olumlu yada olumsuz tüm görüşlerinizi paylaşmanızı rica ederiz.

KalitePet: Mukemmel

AtakanPet: Eskiden mukemmeldi ancak eleman degisikliginden sonra;yem alirken son kullanimin ozellikle teyit edilmesi gerekiyor.(Ozellikle teyit edilmesine ragmen, yanlis gelen yemi geri aliyorlar)

OkyanusPet: Digerleri kadar cok olmasa da; buradan da verdigim siparisler oldu.Cok memnunum.

Cvp: ALIŞVERİŞ YAPILACAK PETSHOPLAR HAKKINDA

Mağaza İsimi                             :
Mağaza Sahibi                            :

Bulunduğu İl/İçe                        :
Adres                                        :
Açık Adres                                 :
Telefon                                     :
Web Sitesi                                 :
Facebook                                   :
Twitter                                      :
İnstagram                                  :
Canlı Hayvan Satışı Var mı?         : Evet - Hayır
Satışı Yapılan Hayvanlar              : Kedi - Köpek - Kuş - Balık - Sürüngen - Kemirgen
Satışı Yapılan Ürün Grupları         : Kedi - Köpek - Kuş - Balık - Sürüngen - Kemirgen
Satışı Yapılan Yem Ürünleri          : Kedi - Köpek - Kuş - Balık - Sürüngen - Kemirgen
Satışı Yasak Olan Hayvan Var mı? :
Varsa Hangi Hayvanlar?               :
Satışı yapılan Hayvanların Bakım Şartları : 01 - 10
Hayvan Bakım Şartları                  :         
Verilen Profesyonel Hizmet          :
KArgo/Eve Servis Hizmeti Var mı? :
Fİyat/Performans Oranı               : 01 - 10
Ürün Çeşitliliği                            : 01 - 10
Bilgi Hakimiyeti                           : 01 - 10
Sorun Çıkması Durumunda İlgilenme : 01 - 10
Müşteri ile İlgilenme                    : 01 - 10
Sorunlu Ürün Değişimi                 : 01 - 10
Birebir Yaşanan Olay                    :
Birebir Şahit Olunan Olay              :
İnternette Yapılan Dikkat Çeken Olay :
Bir Daha Bu Mağazaya Gider misiniz?:
Çevrenize Gitmesini Önerir misiniz? : 

Fotoğraf, video, ekran görüntüleri ile ekleme yapılması durumu daha anlaşılır yapacaktır.

asliaral' Alıntı:
KalitePet: Mukemmel

AtakanPet: Eskiden mukemmeldi ancak eleman degisikliginden sonra;yem alirken son kullanimin ozellikle teyit edilmesi gerekiyor.(Ozellikle teyit edilmesine ragmen, yanlis gelen yemi geri aliyorlar)

OkyanusPet: Digerleri kadar cok olmasa da; buradan da verdigim siparisler oldu.Cok memnunum.

kendi lisanımla aşağıdaki gibi bir liste hazırladım. eklenebilir, geliştirilebilir. belki moderatörlerimiz uygun görürse forum içerisinde ayrı bir petşop başlığı açılabilir.

JUEN PET MARKET : Hayvan satan petshoplardan alışveriş yapmıyorum..Bu anlamda çok büyük artısı var.Ayrıca bir kafes tülünü yollarken rengi farklı olacaksa şu rengi yollasak olur mu diye arayan bir kalitede..Ben çok memnunum..Başka pet shop aramadım ihtiyaç duymadım..

OTUZ.COM : Kaplumbağa için Juen'de olmayan bazı malzemelere buradan bakıyorum..Çok alışveriş yapmadım ama çeşit çok..Hayvan satışı yok sanıyorum yanlışım varsa lütfen uyarın arkadaşlar..

Geri