Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Anadolu yakası UVB lamba ? Kapıdaödemeyle online petshop satan yerler ?

hhalit

Yeni Üye
Akvaryumum da ısıtıcı ve filtre mevcut kuru alanın ısınması içinde sarı ampul kullanıyorum
ama anadolu yakasında uvb lamba satan yer bulamadığım için alamadım.
Bildiğiniz bir petshop veya kapıda ödeme ile sarış yapan online bir pet mağazası var mı?
Teşekkürler...

Kapıda ödemeli soran arkadaş çok ama satanı bilmiyorum.

Sarı lamba sarfiyatsız model ise o ısıtmaz armut tip eski tarz ampuller ısı veriyor.

Cvp: Anadolu yakası UVB lamba ? Kapıdaödemeyle online petshop satan yerler ?

cem' Alıntı:
Kapıda ödemeli soran arkadaş çok ama satanı bilmiyorum.

Sarı lamba sarfiyatsız model ise o ısıtmaz armut tip eski tarz ampuller ısı veriyor.

Kuru alanı sürekli elimlede kontrol ediyorum gayet ısıtıyor gibi

Kaplumbağayı simüle etmek için kibrit kutusu koyup üstüne cam derece yatıracaksın 20 dakika sonra kontrol edip ona göre mesafeyi ayarlıyacaksın. Az ısı etki etmez çok ısı deride lezyon oluşturup başına gelecek ısı mayışıp orada kalmasına ve kızarmasına neden olur.

hhalit' Alıntı:
Akvaryumum da ısıtıcı ve filtre mevcut kuru alanın ısınması içinde sarı ampul kullanıyorum
ama anadolu yakasında uvb lamba satan yer bulamadığım için alamadım.
Bildiğiniz bir petshop veya kapıda ödeme ile sarış yapan online bir pet mağazası var mı?
Teşekkürler...

Kredi kartı kullanılmıyorsa;banka kartına nakit yükleyip alışveriş yapılabilir.Güvenliği profesyoneller tarafından sağlanan gittigidiyor gibi siteler tercih edilebilir.

Bugün aldım teşekkür ederim

Geri