Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Annemin doğum günü

Zilli Hayri

SKF Delisi
Annemin doğum günü var yarın.Ona nasıl bir jest yapsam?
Hem belki daha büyük bir akvaryuma izin verdirmiş olurum.Ömürlük bir şey alabilirim.

Cvp: Annemin doğum günü

bayan arkadaşlara sor. benden iyi bilirler ama parayla alınan bir şey olmasın. birikiminde tükenir. şöyle bir jest olabilir. sabah kahvaltısından başlayıp, her şeyi sen yap. yardımcı ol. aklıma gelen bu. bir de sarılıp seni seviyorum de.

hahaha yalnız herşey akvaryuma çıkıyo ya :D kaplumbağa beslemek bunu gerektirir :D
cem abi mantıklı yaklaşmış saatini kur sen sabaha :)

bir de güzin abla oldum ya. :smile: dert köşesi diye bu konu başlığı açarız artık. :haha:

hahaha :D abi benimde sevgilim trip attı akvaryumu temizlerken 1 saat mesaj atmadım diye napmalıyım ? :haha:

şöyle bir mesaj at. "sana bir itirafta bulunacağım benim 4 tane çocuğum var. banyo yaptırıp onları uyutmakla meşguldüm" de. böylece ilişki biter, trip atacak sevgilinde olmaz. dert edecek sorun kalmaz. :smile: :d050: mutlu mesut yaşarsın.

işte aradığım mizahhhhhh :haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha: ama bunu yapıcam bi gün :evil:

Geri