Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

aptallık

Eğer doğal bir yöntem uygulamak istiyorsanız sarı kantaronu öneriyorlar. Kullanan tanıdıklarım var. Ama uyarayım acayip kafa yapıyor. Dozunu kaçırmamak şart ve tabi ki bir doktordan mutlaka tavsiye alınmalı.

ben de bir ara herşeye ağlar olmuştum.buz pateni izlerken bile ağlamaya başlıyordum.ilaçları doktorsuz almayın fena yapıyor.aldığınızda da çok rahatlatıyor.ilk kullanmaya başladığınızda uykunuz geliyor,ateş basıyor ama 1 hafta sonra azalıyor etkileri ve beyniniz rahatlıyor.

<r kadaşlar kafa dağıtmanın en güzel yolu olarak tatıle çıkmaktır dedim ve tatıle çıktım.. sivas, nevşehir, konya'yı gezdim bugn afyonda kaplıcalardayım yarın da istanbula gidicem kısmetse ve inanın kendıme geldim.. demekki gezmeye ihtiyacım varmış=) yardımlarınız için hepinize çok teşekkür ederim.. Allah'a emanet olun...

İyi etmişsiniz sevindim kafa dağıttığınıza :) Kaplıcalar bayağ iyi gelir insanı rahatlatıyor fazlasıyla, sağlık açısından da çok faydası var, ben de severim,ne iyi yapmışsınız. Kalan tatilinizin tadını çıkarın.

RE: aptallık

Kiskandim :) bende gidecektim bu sene ama nasip olmadi anneme diyorum ihtiyacim var ama butun bu olanlardan dolayi gitmek istedigimi aciklayamadim. Sivasimi ozledim ya vatanim 4 senedir buradayiz. Duzelmis olmana sevindim.

konya ya geldiğinizi söyleseydiniz size yardım ederdim.ama iyi olmuş tatil yaptığınız.

aslında geröekten konyayı bilen birine ihtiyaç duydum..ben konyanın bu kadr güzel biyer olduğunu bılmıyodum gerçekten çok beğendım konyayı.. hele Mevlana hazretleriniziyaret etmek bambaşka bişeydi.. ayrıca bılmedığım bişey daha sürpriz oldu bana mevlana hazretın türbesinde Peygamber Efendimizin sakalı şerifi varmış.. bilmeyen arkadaşlar varsa oğrensınler ve mümkünse aret etsinler.. efendimizin kanından caından birşeye o kadr yakın olmak gerçekten muhteşem bi duygu.. görüşmek üzere arkadaşlar...

Geri