Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ayı ve insan dostluğu.

bumble bee

Bordo Bereli
Gece gece beni hayret içinde bırakan bir videoya denk geldim. Daha öncesinde o kadar, hayvanlarla tehlikeli ilişkiler içerisine girenini gördüm ama bu bana şahsen pes artık dedirtti. Adama helal olsun valla hiç çekinmeden kafasını ayının azına bile bırakabiliyor. Yalnız zarar gelebilecek hareketlerde "aa a" dediği anda hayvanın durması da ayrı bir konu.

Kısacası biz "insan insana" geçinemezken, ayı ile bu adamın dostluğu taktire şayan geldi bana.

http://www.youtube.com/watch?v=9nSWc43TLaI#t=70

Cvp: Ayı ve insan dostluğu.

Hemde boz ayı :) Yerde yuvarlanması çok güzeldi. Hayvan adama düşkün ve çok hassas davranıyor. Muhtemelen yavru halinden beri beraberlerdir.

İngilizcemiz iyi derece olsa, büyük ihtimal konuşma içerisinde detaylı anlatılmıştır ne zamandır birlikte falan oldukları :smile: Yalnız yanlışlıkla adamın üzerine bile düşse büyük sakatlıklar çıkabilir, adamda ki cesarete helal olsun

Kaplan adam vardı birde . Ormanda beraber uyuyorlardı :) bide yellow stone da hatta oranın sahibiydi galiba bir ayıyla dostluğu vardı . Net geo wild da belgeselleri bile var

ayı brad pitt'in bizi ayıran nehir (legend of the fall) filminde oynayan ayıymış. adamla yanyana dik durduğunda o film aklıma geldi. peşinden adam söyledi.

1988 senesinde L'ours ( bir sevgi filmi) diye bir film vardı. güzel bir filmdi. yalnız hayvanın sonu iyi olmadı. hayvanı kafeste açlıktan öldürdüklerini duydum üzüldüm. izlemek isteyen için:
http://www.sinemalar.com/film/5469/ayi

Aslinda videoda ayi kac yasinda soylemiyor ama adamin yasi 71 mis :) ama adam bu seklilde 2 ayi daha yetistirmis

Geri