Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Balığı olanlardan tür tavsiyesi.

Cvp: Balığı olanlardan tür tavsiyesi.

Ecem Hanım tam karar vermişti aslında şimdi kafası tekrar karışacak gibi görünüyor :p :)

Utku bey akvaryum hobisinin ucu bucağı yok :)

Karar Ecem'in olacak.Ama insan yavruların yendiğini öldüğünü falan görünce kötü oluyor.
Ben bakmayı beceremediğim için neon tetra ya döndüm.Bitkilerin içinde parlak renkleriyle süper bir görüntü oluşturuyorlar :)

Aman aman fena karıştı cidden kafam yine :D
Melekleri verdikten sonra yinede yerler mi ki ? Geniş bi yavruluk alırsam yemeseler olmaz mı :D
Of ya napcam ben :D

Şimdi iki kişide canlı doğuran işinin zor olduğunu belirtti. Ama şöyle bi durum var eminönüne tekrar gitmem baya uzun süre alıcak ve geri alıcaklarını sanmıyorum :/ Onu halledebilirsem sadece tetra ve bitkiye geçicem.

Evet haklısınız kişinin hayal dünyası kadar geniş bir hobi.

Hiç Neon denemedim onun için birşey söyleyemiyeceğim fakat fotoğraflarından da gördüğüm üzere gerçekten söylediğiniz gibi bitkilerin arasında o parlak renkler gerçekten çok hoş görünüyor. :)

10-15 tane neon al :)
Sık bitkili bir tank.
Süper bir görsellik.

Diyeceklerim bu kadar :p:D

Aslında ben biraz cani olarak görüyorum kendimi. İleride kendi evim olduğu zaman , 400-500 litrelik bir akvaryumda 6-8 adet Pirhana sürüsü beslemek istiyorum. :D

Pirhanalar güzel ya ben seviyorum :)

Arzu bugün kaç yeri dolaştım akvaryumun yüksekliği 30 cm olduğu için moss gül ve adını bilmediğim bi taban bitkisi dışında bişey bulamadım :D
Melek dışında takas kabul etmediler fakat canlı doğuranların yavrularını biraz büyüdüklerinde satıcak yer buldum sorun yok yani :) Bu sevdadan vazgeçemiyorum :D Biliyorum kızıcaksın :D
6 tane daha neon aldım 2 tane moli ve 3 lepistes aldım.Ve aynı Utku beyin olduğu gibi yolda doğurdu biri :) Eksiksiz yavru aldım şuanda zarar vermediler :)

Utku bey yavruluk almayı unuttum. Yavruları bugünlük kaplumbağaların şu palmiyeli kaba aldım. Suyu sıcak tutuyorum. Sorun olur mu ?

Geri