Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

Benim Kapluşlar=)

errhan

Gümüş 5 Üye
bunlar benim kapluşlar ama alalı 1 sene olmasına rağmen halaa isim bulamadım onlara.. Bu konuda yaratıcı fikirlerinizi bekliyorum=)))

gonzimmm

As 2 Üye
Çok tatlılar...Tatlılıklarını ifade edecek bir kelime bulamıyorum :) Maşşallah onlara ya..

errhan

Gümüş 5 Üye
evet işte bende çok tatlı oldukları için bi isim bulamadım=)) ama yinede bi fikriniz olursa paylaşın lütfen..

MissSevda

SKF Delisi
çok tatlilar. mini ve mickey olabilir :D birden geldi aklima valla nerden buldun demeyin

VamPrelLa

SKF Delisi
Çok sevimli gözüküyorlar(=
Edi ile büdü ve ya Mickey & Minnie olabilir..:)

filozof

Altın 2 Üye
mailto:/forum/showthread.php?tid=700

bu konu sana yardımcı olur bir tane daha vardı ama bulamıyorum o daha bilgilendiriciydi

filozof

Altın 2 Üye
işte bu linkte sayamayacağınız kadar isim var :

mailto:/forum/showthread.php?tid=843

errhan

Gümüş 5 Üye
=)) güzel güzel öneriler gelıo hepsini not alıorum arkadşlar=)) ilginize teşekkürler...

errhan

Gümüş 5 Üye
filozof'un yönlendirmesiyle iki isim beğendim arkadaşlar zıpçık ve kılçık=) bilyorum çok zevksizim ama bunlar dikkatimi çekti..

gonzimmm

As 2 Üye
Benimde Lolita ile Bonibon(yada bonbon) hoşuma gitti :)
Est. bence değişik isimler seçmişsiniz.

hayat

Bronz 4 Üye
çok şekerler maşallah ama kuru alanları çok dik daha düz bişey ayarlarsanız daha mutlu olurlar:)

errhan

Gümüş 5 Üye
evet farkındayım ilk başta üstü düz olan bi kaya koymuştum ama o biraz tipsizdi ve kaplumbalar 4 ay boyunca hiç üstüne çıkmadı.. bu kayayı koyduktan sonra nadirende olsa çıkıyolar.. benım kaplışlar kuru alanı sevmiyo galıba=)) güneşe koyduumda bile kaçacak yer arıolar nie bole anlamadım.. hele bi yaz gelsin ozamn netleşicek herşey=))