Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Benim Kapluşlar=)

errhan

Gümüş 5 Üye
bunlar benim kapluşlar ama alalı 1 sene olmasına rağmen halaa isim bulamadım onlara.. Bu konuda yaratıcı fikirlerinizi bekliyorum=)))

Çok tatlılar...Tatlılıklarını ifade edecek bir kelime bulamıyorum :) Maşşallah onlara ya..

evet işte bende çok tatlı oldukları için bi isim bulamadım=)) ama yinede bi fikriniz olursa paylaşın lütfen..

çok tatlilar. mini ve mickey olabilir :D birden geldi aklima valla nerden buldun demeyin

Çok sevimli gözüküyorlar(=
Edi ile büdü ve ya Mickey & Minnie olabilir..:)

mailto:/forum/showthread.php?tid=700

bu konu sana yardımcı olur bir tane daha vardı ama bulamıyorum o daha bilgilendiriciydi

işte bu linkte sayamayacağınız kadar isim var :

mailto:/forum/showthread.php?tid=843

=)) güzel güzel öneriler gelıo hepsini not alıorum arkadşlar=)) ilginize teşekkürler...

filozof'un yönlendirmesiyle iki isim beğendim arkadaşlar zıpçık ve kılçık=) bilyorum çok zevksizim ama bunlar dikkatimi çekti..

Benimde Lolita ile Bonibon(yada bonbon) hoşuma gitti :)
Est. bence değişik isimler seçmişsiniz.

çok şekerler maşallah ama kuru alanları çok dik daha düz bişey ayarlarsanız daha mutlu olurlar:)

evet farkındayım ilk başta üstü düz olan bi kaya koymuştum ama o biraz tipsizdi ve kaplumbalar 4 ay boyunca hiç üstüne çıkmadı.. bu kayayı koyduktan sonra nadirende olsa çıkıyolar.. benım kaplışlar kuru alanı sevmiyo galıba=)) güneşe koyduumda bile kaçacak yer arıolar nie bole anlamadım.. hele bi yaz gelsin ozamn netleşicek herşey=))

Geri