Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

BİZİMKİ

Virzone

Bronz 3 Üye
Katılım
27 Haz 2013
Mesajlar
64
Yumakla 2 buçuk ayımızı doldurduk sanırım. :) Şimdi size onun ilk geldiği gün ve şuan ki halini atacağım. Maşallah demeyi unutmayın. :)

İLK GELDİĞİ GÜN ;

VE ŞUAN :) ;


SURATI Bİ ERKEKLEŞTİ SIPANIN :)
VE EN SON OLARAK DEĞİŞİK YATIŞLARIMIZ :t65y:

BENİ YATAKTAN KALDIRMAK İÇİN BURNUM DAHİL HER YERİMİ ISIRIYOR. BEN KALKINCA DA YATTIĞIM YERE YATIYOR. UYKUSUZ KALDIĞIM GECELER OLDU. 😄

EN KOMİK YATIŞI ;

DEĞERLİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM. :)
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

cem

Süper Moderatör
Yönetici
Katılım
24 Eki 2012
Mesajlar
22,393
Cvp: BİZİMKİ

bu bebeler küçükken tatlı oluyorlar büyüdükçe sevimlilikleri gidiyor. yani sevimliliğin son evrelerinde. gerçi erkek kediler büyüdükçe yaptıkları salaklıklar sevimliliğini sürdürüyor. benim erkek olan rahmetli insan gibi düz sırt üstü yatar uyurdu. ayaklar havada. bazende ben uyurken yorganın içine girip bacaklarıma dolanırdı. sabahları da tetilerini gözlerime basıp uyandırırdı yiyecek vereyim diye. bak şimdi eski günleri hatırlattın bana.
 

bumble bee

SKF Delisi
Katılım
24 Tem 2013
Mesajlar
1,134
Cvp: BİZİMKİ

Bunlar hep küçük kalsın, kedilerle pek aram olmasa da bu süt beyaz rengi gerçekten kendini sevdirecek cinsten. Maşallah ve sağlıklı uzun ömürler.
 
Üst