Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

boğulma !

cansell

Taç 1 Üye
Katılım
2 Ara 2008
Mesajlar
614
arkadaşlar dün kapluşuma yem veriyordum daha doğrusu marul veriyordum marulu elimden kaptı hepsini yuttu birden boğulmaya başlaı ayy ben çok kötü oldum dizlerimin üzerine çöktüm artık dua ettim ki ölmesin allahım nolur. sonra verdiğim yemleride maruluda kustu bende rahatlaım oda rahatladı ayy çok korktum ya bir daha marul vereceğimi sanmıyorum ): tansiyonum düştü onu zilerken az kalsın bayılacaktım kendi kendime kızıyorum ki neden büyük veriyorsun o düşünemez tabi dedim ama iş işten geçmişti ): ama neyseki kustu. bir dahada yem vermedim bugün verdim yem işte. delü ya çok korkttu beni ):
 

kubrabekmez

SKF Delisi
Katılım
30 Eyl 2008
Mesajlar
940
Geçmiş olsun canım.. Keşke akvaryuma yaklaştırmadan küçültüp öyle verseydin.
 

whitegull

Bronz 5 Üye
Katılım
11 Ağu 2010
Mesajlar
27
Okadar değişikki bu hayvanlar ne ele geliyor ne sesleri var ne gülümsüyorlar nede bilinçli tepki veriyorlar ama zamanla okadar alışıyoruzki resmen çocuğumuz gibi oluyorlar. Ağzım okadar alışmışki eşime çocuğa yem verdinmi , bu çocuğun suyunu değiştirmek lazım yada çocuğun yemi bitti diyorum ağzı açık bakıyor öle bana daha yeni evliyizde:))) onu okadar çok seviyorum ki eşim yavaş ya aşkım dışardan duyanda çocuğunu seviyosun sanar diyor ama bilmiyorki işte ben zaten çocuğumu seviyorum:))) bu arada çoooookkk geçmiş olsun ne hissettiğini anlayabiliyorum inan bana...
 

MissSevda

SKF Delisi
Katılım
27 Mar 2009
Mesajlar
887
Benimde salak leyla kuru karidesle boğuluyordu ne yutuyor nede de çıkarabiliyor. Bende aldım açtım ağzını çıkardım bir daha da vermedim. Marul sertmiydi. Işte böyle görmemiş gibi büyük büyük ısırıyorlar sonra yutamıyorlar sonu böyle oluyor. Geçmiş olsun yinede dahada kötü birşey olmamış ya.
 
Üst