Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bu akvaryum yeterli mi

hakan 67

Yeni Üye
Yeni üyeyim. Kaplumbağalarım geldi. Akvaryuma kuru alanı kendim yaptım. Sorum şu (japon vardı çıkardım bu arada) yeterli midir akvaryum ve bu canlı 2 gündür bişi yemedi ne vererek iştahını açarım ?

Ekli dosyalar

• IMG-20231013-WA0000.jpeg
    IMG-20231013-WA0000.jpeg
    1.7 MB · Görüntüleme: 26
Merhabalar ,

Öncelikle elinize sağlık.

Akvaryumun tümden fotoğrafını müsait olduğunuz bir vakit çekin eksik fazla ne var yazalım bir de kaç litre olduğunu da ekleyin mutlaka.

Hayvanlar yeni ortama girdiklerinde adaptasyon sürecinin bir parçası olarak iştahsızlık gösterebiliyorlar.

Hayvana verdiğiniz yemler neler?

Sistemde su ısıtıcı var mı?

Hangi tür ve kaç W ampul kullanıyorsunuz?

Mutlaka bu konuyu inceleyin :

Foruma hoşgeldiniz.

Hayvanların gözlerininde resmini çekip atabilir misiniz?

Gözü kapalı olan gözünü açabiliyor mu?

Merhabalar ,

Öncelikle elinize sağlık.

Akvaryumun tümden fotoğrafını müsait olduğunuz bir vakit çekin eksik fazla ne var yazalım bir de kaç litre olduğunu da ekleyin mutlaka.

Hayvanlar yeni ortama girdiklerinde adaptasyon sürecinin bir parçası olarak iştahsızlık gösterebiliyorlar.

Hayvana verdiğiniz yemler neler?

Sistemde su ısıtıcı var mı?

Hangi tür ve kaç W ampul kullanıyorsunuz?

Mutlaka bu konuyu inceleyin :
Hocam özelden ulaşmam gerek size çok sorum var benim

Özelden mesaj attım size bildirimlerden ya da sağ üstteki mektup simgesinden mesajımı görebilirsiniz.

Geri