Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bu internet bi garip

Sizce ne yapmalıyım :S

• böle devam et

Oy: 0 0.0%
  • hiç bir fikrim yok

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    11

filozof

Altın 2 Üye
Arkadaşlar ben yeniden internet bağlattırdım ama sürekli kesilmeler oluyor ayrıcada hep bir sorun yok diyorlar nasıl bir müşteri hizmetleridir? kotamda hep fazla çıkıyor ben kaç yıldır kotalı kullanıyordum şimdi mi bu kadar internet kullanmaya başladım anlamadım :( kotamı hep düzgün kullandım zaten şimdiye kadar böle kampanya falan yapıyorlar sonrada kotayı fazla göstertiyorlar anlamadım ki sadece msn açmakla 1gb kota harcamışım haberim yok! format attım virüs taraması yaptım yok yok kota hep fazla gözüküyor her gün bişi yapmasam 300mb gidiyor güncelleme desen yok online oyun yok wireless ına giriyorlar desen 26 haneli şifre koydum nedir bu ya diyorum ki acaba modemden olabilir mi biraz eski olduğundan fazla gözükebilir diyorlar ama bu kadarda olmaz. ben biraz araştırdım şöle bişide varmış benim şimdi modem ttnet den hediyeydi şimdi ben onu başka bir internet servisi için kullandığımdan galiba hızım yavaş olabiliyormuş aklım çok karışık ilk altı ay 5 lira dedik kotaya bak ya şimdide 3 günde 1.1 gb indirme gözüküyor kafayı yicem sizce napam
arkadaşlar ayrıca 2gb upload gözüküyor ama benim upload ım şimdiye kadar hiç 200mb dan fazla olmamıştı :(

bencede ama sence smile dan çıkayımmı ben hayatta bu kadar internet kullanmadım bune yav :(
arkadaşlar zaten wireless ı kullanmıyorum sizce modem ayarlarından hepten kapatayım mı

Ben airties marka modem kullanıyorum normal adsl.. Eskiden 30 u şaşmazdı... Sabahtan akşama otururdum bilgisayarda video oyun daolurdu.. Şimdi facede video bile izlemez oldum ama 50leri buldu... Bazen geçiyor bile....

TTNet ' e geçmen faydalı olabilir.
Bende kotalı kullanıyodum sürekli fazla geliyodu bıraktım.

hmm bilmiyorum en iyisi smile ı kapattırıp ttnet kotasız yapmak demekki :D
ucuza aldığım herşey böyle çıkıyor :D

dün bu foruma girerek 600mb indirme yapmışım arkadaşlar ilginç forumdaki ilk resim demekki 30gb :D

bakın kotasız internet olsun ttnete geçin ve modem kutunuzda ZyXEL markasından alın hiç bir sorun yaşamazsınız (; beni dinleyin. biz 3 yıldır kullanıyoruz bağlantı kesintisi falan hiç birşey yok. (;

arkadaşlar benim eski bir kablolu modem vardı taktım internet 20 kat hızlandı ama kota sorunu devam ederse böle kotasıza çevirsem iyi olacak yoksa yine internet kapancak belkide hiç gelmeyecek. cansel en iyi çözüm seninki ama bi daha uğraşmak istemiyorum sinir oldum zaten internet ile ilgili hiç bu kadar sorunum olmamıştı zaten kotamıda sadece oyun indirdiğim için aşmıştım şimdiye kadar durup dururken kota gidiyor.

Nod32 4 yüklü virüs çıkmadı
modemi değiştirdim virüs kapabiliyormuş kapmışta internetin hızından çok açık belliydi
ve o bahsettiğim virüsler arkaplanda çalışıp kotaya yansıyabiliyormuş çok ilginç bir şey kotanın hafızasını ne kadar resetlesemde düzelmedi bakıcaz kota sorunum inş. ortadan kalkar

nod 32 bilgisayarı yavaşlatıyor söyleyeyim. en iyisi kayspersky alın :)

Arkadaşlar geliba sebebini anladım oynadığım bir mmofps oyunu aşırı derecede kota düşmanıymış 7/24 online oynadığımdan kotada her gün 200-300mb gidiyor bekle beni sınırsız :D

doldururda benimki saniyede 64bayt indiriyomuş vay canına normalde 10 bayttan yukarı gitmez fpsoynadığımdan heralde düşmanları yeri konumu her şeyi indirme olarak yansıdığından 300mb gitmesi gayet normal açıkçası şimdi farkettim

Geri