Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bugün aldım

Cvp: RE: Bugün aldım

Alisarp' Alıntı:
Suanda oradan donuyorum benimkinin duyu degismezmis boyle kullanicam artik

Arıza yapana kadar devam edebilirsin, ama ısınmayı kontrol etmeli. Aslında için rahat etsin dersen en iyisi Cem in tanıttığı horoz firmasının lambası.

Cvp: RE: Bugün aldım

AEK' Alıntı:
Alisarp' Alıntı:
Suanda oradan donuyorum benimkinin duyu degismezmis boyle kullanicam artik

Arıza yapana kadar devam edebilirsin, ama ısınmayı kontrol etmeli. Aslında için rahat etsin dersen en iyisi Cem in tanıttığı horoz firmasının lambası.
Fiyati nedir acaba ?
Bi link atabilir misiniz?

Cvp: Bugün aldım

ankarada 15 tl'den aldım ben istanbulda 16-17 tl birşeydi.

çinlilerin kullandığı bazı duylar sökme kısmında tırnaklı oluyor. bu da değişim yapılmasını önlüyor. sistemi öyle kurmuşlarki bozuldu mu atıp yenisini almak zorunda kalıyorsun. gerçi bir şekilde böylede olsa çanak delinip vida ile tutturulabilir. eleman biraz da zahmetinden yapmak istememiştir.

15 tl cok uygunmus ben benimkini 34 e mi ne aldim yarin markasini falanda yazarim sizde bakarsiniz seramik duy takilabiliyosa eger sansimiz varsa baskasina taktiririm yani en azindan bosa gitmemis olur

oldu da ısıtmada kullanamazsan ve çanağı uv ampulün gireceği ölçüde uygunsa onda kullanmak üzere saklayabilirsin.

Kutusunun uzerinde yazan isim indoor minor koctastan aldim seramik duy takmak mumkun mudur acaba?

Ürüne bakmak gerekir bence, aslında bir çoğunun duy değişimi bir şekilde yapılıyor diye biliyorum ama tabi bir uzmanına göstermek lazım.

Urün resmi falan varsa belki bir tahmin yapılabilir. Koçtaş Web sitesinde de ürün resimleri vardır.

Foruma eklersen anlayanlar tahminde bulunabilirler diye demiştim ;) Belki de değişmeyen bir üründür son çare Elektronikçilere de sorabilirsin.

Bu horozu alicam elimdekini de uv ampulunu taktigim sey bozulursa diye bekleticem.Horoz markasinin lambasinu nerede bulabilirim

cem' Alıntı:
koçtaşta yok o lambadan bir tek bauhausta var. ampul lamba satan elektrikçilerde bulabilirsin, dediğim lambadan.

Böyle demiş Cem.

paylaştığı linkte bu:
http://www.horozelektrik.com/tr/masa-lambalari/hl-067

olmadı arayıp yaşadığın şehirde ürünlerini temin edebileceğin yerleri sorabilirsin.

http://www.koctas.com.tr/spotlar/brilliant-minor-mandalli-spot/4581-8430/
ürün sanırım bu dar çanaklı buna uv uymaz. yanında havalandırma delikleri var. seramik duy kenarlarındaki çıkıntı çanak içine sığarsa yapılabilir ama bayağı uğraştıracaktır. şimdilik 40 W ampul kullan gittiği kadar gitsin. bozulursa o zaman düşünülür. ama maliyet lambayı geçer yaptırmaya değmez. nerede oturuyorsun.

Istanbuldayim zaten uv icinde lambam var iade mi etsem?

Buarada evet lamba gonderdiginiz linkteki

iade kabul ediliyorsa elde tutmanın anlamı yok. yerine sana lazım olan bir şey alırsın. istanbuldaysan emre biliyordu alınacak yeri.

Kadıköy den aldım ben. Aldığımda başka kalmadı ama getiririz dediler. İletişim bilgileri bu konuda sayfa 2 deki ilk mesajda yazılı. Değişim elektrik.
mailto:/forum/Konu-arkadaslar-ucuz-lamba-buldum.html?page=2

bende ankaradakileri bitirdim. gene getirin dedim sonrasında ne oldu bilmiyorum.

Karaköydeki ana dağıtıcıda bir koli var. Hadi almayı geçtimde tek tek kargo ile uğraşma derdi olmasa alıp evden dağıtayım derdim.

Geri