Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

bugun boynunda beyaz toz gibi bi kabarcık farkettim

rmyshp

Yeni Üye
kaplumbağam 6 7 aylıkdaha yeni aldim henuz akvaryuma gecirme firsatim olmadi bi haftadir o korkunc plastik kaplarda duruyor arada cikarip evde yurutuyorum bugun boynumda beyaz toz gibi kucuk bi kabarcik farkettim ailem veterinere goturmez korkuyorum ne yapmalıyım neden olabilir

kaplumbağam 6 7 aylıkdaha yeni aldim henuz akvaryuma gecirme firsatim olmadi bi haftadir o korkunc plastik kaplarda duruyor arada cikarip evde yurutuyorum bugun boynumda beyaz toz gibi kucuk bi kabarcik farkettim ailem veterinere goturmez korkuyorum ne yapmalıyım neden olabilir
fotograf atar misiniz.

Foruma hoşgeldin.

Kaptan dışarı çıkarmıyoruz. Göz enfeksiyonu kapabilir.

Akvaryumu bir an önce halledin. Ne kadar büyük olursa o kadar uzun süre gider. Ölçüsüne göre suya tam batan model su ısıtıcı, kuru alan ve ısıtma lambası öncelikli ekipmanlar. Kış ayındayız. Hayvan üşütüp akciğer enfeksiyonu olabilir.

Lamba konusunda burada bilgi verdim.

Kuru alan için

Geri